PDA

Zobacz pełną wersję : 4 kolory panelu admina



PanYeti
16-04-2008, 22:25
Nie znalazłem innego miejsca na swój post, a to chyba będzie najbardziej odpowiednie, bo chodzi o wygląd Joomla, tyle że od środka :)
Mam na lokalnym serwerze kilka Joomli do ćwiczeń. Czasem się gubię w otwartych panelach, więc zrobiłem małe usprawnienie, które może sie przydać też innym - namalowałem parę nowych nagłówków do panelu.
Instalacja jest prosta, trzeba nadpisać trzy pliki z grafiką. Wszystko jest ładnie opisane w pliku tekstowym wewnątrz paczki.
Pozdrawiam.
Miłej zabawy :)

inkos
17-04-2008, 20:09
Przeczytaj sobie ten tekst:
http://www.joomla.org/content/view/259/70

PanYeti
17-04-2008, 20:49
...przejrzałem.
Chciałem tylko podmalować piwnicę, tzn. zaplecze, z powodów, jakie wymieniłem. Dwie godzinki zabawy i miałem. Niech więc będzie tylko na moim kompie. Wytnij zipa i post.

zwiastun
17-04-2008, 21:46
Pomysł dobry, pliczki do piwniczki do poprawki (użyj oryginalnego logo. To wszystko

PanYeti
17-04-2008, 22:01
Logo jest oryginalne, "wyszparowane" z header_text.png. Myślę, że niekompatybilność z projektem dotyczy efektu Embos - żłobienie oraz samych fontów. Nie miałem pod ręką helvetiki. Przyłożę się i poprawię na normatywne (łykend już jutro). To, co już zrobiłem powinno jednak zniknąć, żeby nie śmiecić.
Słabo znam angielski, pobieżnie przejrzałem opis logotypu i marki, czy zastosowane przeze mnie tła są dopuszczalne? Wydaje mi się, że tak, bo w forum, logo pracuje w błękicie, ale chcę się upewnić.
Pozdrawiam

zwiastun
18-04-2008, 00:55
To nie jest helvetica, przypomnij się w sobotę to Ci podrzucę czcionkę (asenine)

PanYeti
21-04-2008, 19:48
Poprawiłem nagłówki. Zastosowałem oryginalną czcionkę i "podciągnąłem" trochę zielone i niebieskie tło, żeby logo wyraźnie się odznaczało.