PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to usunąć.



waz_2000
17-04-2008, 13:09
Nigdzie nie mogę znależć odpowiedniej opcji.
Chciałbym by w treści nie wyświetlał się na górze tytuł artykułu.
Mam artykuł home i chciałbym by nie wyświetlał się napis "home" który jest dodawany automatycznie na stronie główne.

Gesok
17-04-2008, 14:45
Możesz zmienić to w ustawieniach menu, które dowpowiada za wyswietlanie tego artykułu. Opcja tytuł strony na nie

waz_2000
17-04-2008, 18:07
Niestety ani w module "menu witryny" ani nigdzie indziej nie widzę czegoś takiego.

Gesok
17-04-2008, 18:46
...zrób tak otworz artykuł home w panelu administratora i po prawej stronie znajdz zakładkę parametry, następnie opcje pokaz tytul strony ustaw na ukryj.

waz_2000
17-04-2008, 19:07
tak już próbowałem wcześniej ale nie działa. Jest opcja ukryj i ją zaznaczam a napis HOME na stronie głównej i tak jest...

Gesok
17-04-2008, 19:35
tak już próbowałem wcześniej ale nie działa. Jest opcja ukryj i ją zaznaczam a napis HOME na stronie głównej i tak jest...


To zrob jak pisalem wczesniej panel administracyjny ->menu--> mainmenu -> aktualności (strzelam nazwe :) )...i we wlasciwosciach parametrow znajdz opcje pokaz tytul i ustaw na ukryj

waz_2000
19-04-2008, 23:21
Musi być jakieś inne rozwiązanie...

olajola
27-06-2008, 13:32
Musi być jakieś inne rozwiązanie...

Też miałem ten sam problem i nic co było proponowane na forum nie dawało mi zadowalającego rozwiązania. Więc zrobiłem sobie to tak, że w funkcji setPageTitle w joomla.php wstawiłem wiersz zmieniający łańcuch tytułu frontpage z mainmenu na znak pusty.





function setPageTitle( $title=null ) {
if (@$GLOBALS['mosConfig_pagetitles']) {
$title = trim( htmlspecialchars( $title ) );
$title = stripslashes($title);

// Tu dopisałem ----------------------------------------
if ($title == "Home") {
$title = " "; }
// Dalej bez zmian ------------
$this->_head['title'] = $title ? $GLOBALS['mosConfig_sitename'] . ' - '. $title : $GLOBALS['mosConfig_sitename'];
}
}

waz_2000
27-06-2008, 17:33
Też miałem ten sam problem i nic co było proponowane na forum nie dawało mi zadowalającego rozwiązania. Więc zrobiłem sobie to tak, że w funkcji setPageTitle w joomla.php wstawiłem wiersz zmieniający łańcuch tytułu frontpage z mainmenu na znak pusty.





function setPageTitle( $title=null ) {
if (@$GLOBALS['mosConfig_pagetitles']) {
$title = trim( htmlspecialchars( $title ) );
$title = stripslashes($title);

// Tu dopisałem ----------------------------------------
if ($title == "Home") {
$title = " "; }
// Dalej bez zmian ------------
$this->_head['title'] = $title ? $GLOBALS['mosConfig_sitename'] . ' - '. $title : $GLOBALS['mosConfig_sitename'];
}
}





Ale to chyba zadziała tylko na home, a dla wszystkich podstron? Wykasować warunek if?

olajola
29-06-2008, 16:41
Dokładnie.
U siebie zrobiłem akurat tak, żeby wywalić z frontu pierwszą pozycję z mainmenu przed title, a na zapleczu żeby zostało bez zmian.

pozdrawiam

Alchemia
26-09-2014, 11:02
Widze że temt stary, ale postanowiłam dodać że nie trzeba wcale grzebać w funkcji setPageTitle w joomla.php wystarczy poprostu wejść w menu/Home/opcje wyglądu strony następnie ustawić nie w " pokaż nagłowek strony" :d