PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł o funkcjonalności "Zobacz też..."



maćku
17-04-2008, 17:22
Poszukuję modułu o funkcjonalności pola/elementu o nazwie "Zobacz też..." lub "Więcej...". Wyświetlającego się zwykle na stronie głównej pod wszystkimi wiadomościami.

crazyluki
17-04-2008, 18:11
http://extensions.joomla.org/index.php?option=com_mtree&task=listcats&cat_id=1848&Itemid=35
wszystkie content boty mają możliwość publikacji w miejscach tekstu.
jakbyś dookreślił co dokładnie potrzebujesz ( jakie zastosowanie i co chcesz zrobić) byłoby łatwiej Ci coś pomóc. zadałeś tak enigmatyczne pytanie że do końca nie wiem czy udzielam Ci odpowiedniej odpowiedzi..

maćku
17-04-2008, 18:16
Mam coś takiego na stronie głównej:



Zobacz też…

* News numer 1
* News numer 2
* News numer 3
* News numer 4
* News numer 5


To jest taki moduł archiwum, który wyświetla linki do newsów, które dopiero co zeszły ze strony bo na samej górze pojawił się nowy news. Czyli ma wyświetlać ostatnie newsy minus te, które są aktualnie na stronie głównej, żeby nie kopiować tego samego.

crazyluki
17-04-2008, 18:28
to nie jest moduł tylko funkcja com_frontpage.
czyli chcesz coś co pokażę Ci archiwum artykułów, tak ?
byłoby miło jakbyś napisał jaka joomla.
Archive- moduł dostępny od razu po instalacji joomla
dodatkowy moduł (zmodyfikowany) - http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,701/Itemid,35/

maćku
17-04-2008, 18:39
Wiem, że to jest funkcja com_frontpage. Mi jest potrzebny moduł bo chcę postawić taki moduł obok drugiego pod wiadomościami na stronie głównej oraz nadać temu odpowiedni styl w css. Przy taki połączeniu jest to nie możliwe. I nie chodzi mi tu o typowy moduł archiwum (wyświetlający nazwy miesięcy).

Coś jak Ostatnie newsy (mod_latestnews), wyświetlający nazwy artykułów ze strony frontowej, które nie są aktualnie na niej wyświetlane.

Obrazując:

Mamy trzy newsy: News 1, News 2, News 3. Wyświetlamy je na stronie głównej. Następnie dopisujemy News 4, 5, 6 i również umieszczamy je na stronie głównej. Z uwagi na to, że na stronie głównej można wyświetlić tylko 3 najnowsze artykuły to News 1, 2, 3 idą do "Zobacz też...". I właśnie te newsy chcę wyświetlić w module.