PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł rezerwacji



mach
18-04-2008, 11:40
Witam, poszukuje dodatku/potencjalnego autora dodatku do joomli 1,5 umozliwiajacego moim klientom rezerwacje zasobow. Znalazlem kilka platnych dodatkow ale nie usmiecha mi sie placic, za cos co i tak bede musial zmodyfikowac i w dodatku nie wiem czy sie da, znalazlem tez attend_events ale nie bardzo chce mi dzialac z wer 1,5 nawet po wlaczeniu pluginu legacy.

System powinien dzialac w sposob zblizony do systemu rezerwujacego stoliki w knajpie.
po koleji:
- klient sie loguje
- wchodzi w modul rezerwacji
- wybiera zasób/zasoby sposród listy/mapki
- podaje date
- podaje godzine poczatku i konca
- dostaje maila z potwierdzeniem
wszystko

od strony administratora potrzebuje:
- mozliwosc usuwania i modyfikowania rezerwacji rezerwacji
- modyfikacji listy/mapki urzadzen
- modyfikacji wiadomości wysyłanej klientom
- rormularz kontaktowy z uzytkownikiem dokonujacym rezerwacji


Dzięki za pomoc
Maciek

kurtz
18-04-2008, 14:46
z mojej wiedzy wynika, że żaden z komponentów rezerwacyjnych nie dizła z J! 1.5.x nawet w trybie zgodności. Baaa nawet przez twórców nie jest zalecane wdrażanie go w trybie zgodności.

mach
18-04-2008, 17:47
Hmm, nie wiem gdzie to czytałeś ale większość znjdujących się tu: http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,listcats/cat_id,1835/Itemid,35/
współpracuje z j1,5! w trybie zgodności a nawet nie koniecznie.

kurtz
18-04-2008, 18:05
nie wiedziałem faktycznie ze joomres jest natywny dla 1.5 - no ale miałem prawo - 9 dni od publikacji. co do reszty to ja nie wiem. z otwartych jedyne co liczy sie dla mnie to alberghi ale jego dla 1.5.x nie ma a w zgodności działa źle. Ale to Twoje serwisy. mnie nic do tego. Swoja opinię wyraziłem.

mach
18-04-2008, 18:10
... jedyne co liczy sie dla mnie to alberghi ...
czy mógłbyś rozwinąć temat?
który to moduł i dlaczego?

kurtz
18-04-2008, 18:12
mógłbym

http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,526/Itemid,35/

natywny dla 1.0.x

KarolinaS
22-01-2010, 19:03
Mozesz zobaczyc plug-in do Joomli zrobiony przez Planyo (planyo.com), to bardzo elastyczny produkt.

blm
08-03-2011, 00:24
Witam!
Podłącze się pod temat... szukam darmowego modułu rezerwacji z możliwością wyboru zakresu godzin.. jedyne co udało mi się znaleźć to płatne "Planyo". Nie mam wygórowanych wymagań co do funkcjonalności.. ma działa i tyle - jedyne co potrzebuje to możliwość wyboru dnia i godzin. Pracuje w Joomla 1.5 niby w zgodności z 1.0.
Pozdrawiam!

nikszal
08-03-2011, 09:20
Mozesz zobaczyc plug-in do Joomli zrobiony przez Planyo (planyo.com), to bardzo elastyczny produkt.

Bardzo fajnie, ale zawsze jest jakieś "ale", bo No software to install:

1. Free 2 month trial
2. Starts at - 19 euro/month

W pierwszym roku opłata wynosi 190 euro, w kolejnych latach 228 euro. Za takie pieniądze można spokojnie kupić komercyjne rozszerzenie i mieć ten software u siebie.

dippaolo
09-03-2011, 16:02
Witam!
rezerwacji z możliwością wyboru zakresu godzin..

Noto chyba cię uszczęśliwię. Jest fajny darmowy komponent JONGman, zerknij jak wyglada na mojej stronce testowej tenis.e-polczyn.pl (login test hasło test).
Szukam takiego samego ale z płatnościami on line z rozgraniczeniem ceny na pory dnia i pory roku :) Jak na razie przyglądam się do komponentu Appointment Booking Pro (http://extensions.joomla.org/extensions/vertical-markets/booking-a-reservations/appointment-a-schedule/6250), jest płatny a nie ma do ściągnięcia wersji demo więc zadałem pytanie do twórców o rozgraniczenie ceny za rezerwację. No, chyba że ktoś używa tego i się wypowie :)