PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z szablonami na podstronach



klorko
18-04-2008, 16:51
Witam wszystkich!
Mam trochę dziwny problem i nie mogę znaleźć rozwiązania :( Chodzi o to, że na podstronach nie działają mi szablony. Sprawdziłem 2 domyślne i 1 dodatkowy. Strona wyświetla się na białym tle, menu jest "rozjechane", brak grafiki. Problem dotyczy serwera w serwisie www.nazwa.pl. Zainstalowałem Joomlę lokalnie i u mnie wszystko działa jak należy. Może to problem uprawnień do określonych katalogów? Już nie wiem do czego się przyczepić. Proszę o pomoc!
Pozdrawiam

idek
18-04-2008, 23:17
jeśli da rade, to fajnie jakbys podał link do stronki, żebyśmy na zywo mogli zobaczyc co jest nie tak...

klorko
19-04-2008, 00:59
Nie ma sprawy, już podaję link: http://www.insoft-serwis.pl/
Wystarczy kliknąć w menu pozycję "Oferta" i wszystko widać. Dziękuję za zainteresowanie.
Pozdrawiam

inkos
19-04-2008, 20:51
Przygladnij sie zrodlu swojej strony czy przypadkiem gdzies nie ma niepotrzebnych znacznikow typu "/". A takze sprawdz inne szablony czy tylko z tym jest problem. Pozatym uzupelnij swojego posta o dane jakie sa w regulamienie forum.

klorko
20-04-2008, 13:01
Wersja Joomli z jaką mam problem to 1.5.2. Jak już napisałem na początku - problem nie dotyczy tylko domyślnego szablonu, ale również instalowanych dodatkowo. Dla testu sprawdziłem czy problem powtórzy się w Joomli 1.0.15. Okazuje się, że w starszej wersji wszystko działa bez zarzutu.

DonIgi
24-09-2009, 10:58
Miałem podobny problem, szablony na podstronach działały tylko w IE. W FF tylko na stronie głównej. Trzeba było zmienić w parametrach szablonu tło z nie używaj na jakieś z podanych.
Odkopuje temat bo sam trafiłem tutaj w poszukiwaniu jakiegoś info więc może komuś po mnie się to przyda :)