PDA

Zobacz pełną wersję : Nie wszystko jest po polsku



lsz
20-04-2008, 13:48
Witam!

Mam takie pytanie: Zainstalowałem polskie tłumaczenia do Joomla 1.5, jednak na stronie frontowej mojego serwisu wciąż zamiast np. Sonda pisze Polls itd. Rejestracja użytkowników i inne są ok. Tylko te moduły są nie do końca przetłumaczone. Tak samo jest na zapleczu, np. tekst po prawej stronie jest po angielsku i zakładki, np. Logged itp. Czy to tak po prostu jest, czy tylko u mnie się tak dzieje? Czy jest możliwość naprawienia tych "błędów"(jeżeli można to tak nazwać) naprawienia? Po prostu dziwnie to wygląda, jak serwis jest po polsku, a częściowo po angielsku.

Przepraszam bardzo jak ten temat wyda się dla kogoś głupi.

Pozdrawiam

inkos
20-04-2008, 13:52
Jest możliwość naprawienia tylko w jeden sposób. Niestety koszt naprawy to 300zł jakie należy przekazać na rzecz Polskiego Centrum Joomla! Coz brak wiedzy i elementarne lenistwo kosztuje - i to dużo. :)

zwiastun
20-04-2008, 13:55
Inkos, ktoś potraktuje żarty poważnie.
Nie problem, z kasą, chętnie przyjmę. Problem z "warunkiem".
Na marginesie: Joomla to też nie po polsku, można by spolszczyć, np. za 500!

inkos
20-04-2008, 13:58
Oczywiście że ten tekst to żart.

lsz
20-04-2008, 15:36
Jest taka możliwość, czy nie? Jakoś nie mogę zrozumieć. Jakim "warunkiem". Czy Core Joomla dało jakiś warunek? I jeszcze to:
"Na marginesie: Joomla to też nie po polsku, można by spolszczyć, np. za 500!"

Pozdrawiam

inkos
20-04-2008, 20:03
Jest taka mozliwość tylko zamiast pisąc kolejne posty trzeba trochę przyglądnąć się wszystkim opcjom na zapleczu. :) A "warunek" powyżej to żart.

crazyluki
20-04-2008, 22:35
a ja polecę starszą joomlę - jest do niej dużo więcej poradników i tak dalej. Ogólnie dla początkującego jest dużo łatwiejsza;)

0fmymind
22-04-2008, 20:56
inkos'owi i zwiastun'owi chodziło o to że gdybyś umiał język programowania choć trochę to byś sobie z tym poradził, a oni nie mają teraz czasu na "pierdzielenie" się z takimi drobiazgami bo jak wdać w tym temacie czyli "Tłumaczenia" na samej górze jest "Tłumaczenie jooml'i 1.5.x" czy coś takiego, a to znaczy że mają zajęcie i to spore :)