PDA

Zobacz pełną wersję : Spolszczenie panelu admina v.1.0.15



loco_dice
20-04-2008, 20:26
Witam.Gdzieś mi sie obił podobny temat ale nie mogę odszukać :o chodzi o to czy jeżeli zacznę sobie spolszczać ten panel admina to czy nie będzie żadnych błędów itp ?? Druga sprawa to ,jak poprawnie wykonać takie spolszczenie.W folderze language mam pliki:

-english (PHP)
-english (XML)
-english.ignore (PHP)
-Index
-polish (PHP)
-polish (XML)
-polish.ignore (PHP)

i teraz które pliki mam spolszczyć ?? :p z moich domysłów wynika że english PHP...nie śmiejcie sie ze tak to rozpisałem ale wole sie upewnić jako laik :( znajdują się tam też pliki polish jako ze użyłem częściowego spolszczenia do tej wersji.Reasumując:Czy nie ma przeciwwskazań do spolszczenia panelu admina i który/e plik/i spolszczyć ?? Czekam na odp. Pzdr.

inkos
20-04-2008, 21:23
Nie nie ma przeciwskazań tylko musisz przetłumaczyć inne pliki. Te które wskazałeś są już w wersji angielskiej i polskiej. Ich nie ruszaj. Pozostaje ci tylko kilkadziesiat plików umieszczonych w katalogu administrator\ i wszystkich jego podkatalogach. Na szczescie sa to w wiekszosci pliki których końcówka jest taka ".html.php". Miłej pracy - zadanie dla bardzo ambitnych. :)

loco_dice
20-04-2008, 21:55
No to mnie załamałeś troszeczkę ja tu sie ciesze ze tylko english.php będę musiał przetłumaczyć a tu takie kwiatki w takim bądź razie moja ambicja chyba wysiada :mad:a wersja 1.0.13 jest spolszczona w pełni o ile dobrze kojarzę :pa czy różni sie aż tak bardzo ? :/

inkos
20-04-2008, 22:13
Zainstaluj sobie Joomla 1.0.13 JIE w wersji UTF i po problemie.

crazyluki
20-04-2008, 22:30
(kontynuując zdanie inkosa) ...a za jakiś czas zaktualizuj do 1.0.15 ( kwestia paru dni). Pozdrawiam

loco_dice
20-04-2008, 22:50
a za jakiś czas zaktualizuj do 1.0.15 ( kwestia paru dni)

a co ukarze sie spolszczenie ?? :rolleyes: a tak serio to co aż taka zła jest ta wersja czy o co chodzi ? zainstalowałem wersje 1.0.15 z tego względu ze dostałem taką podpowiedź jako ze w tej wersji zaistniały dość poważne poprawki no ale ten ang. panel trochę mnie irytuje bo nie czuje komfortu pracy :(

crazyluki
21-04-2008, 00:28
no to poczekaj na wydanie 1.0.15 JIE (z polskim panelem admina).
są dość poważne poprawki (see changelog.php).
pozdrawiam

kurtz
21-04-2008, 00:30
ale ten ang. panel trochę mnie irytuje bo nie czuje komfortu pracy - to czego was w tym gimnazjum uczą ? tegalog'u ?

loco_dice
21-04-2008, 11:50
.....