PDA

Zobacz pełną wersję : Sobi2 - zaawansowana wyszukiwarka



peyto
21-04-2008, 00:48
Witam
szukałem na extensions.joomla.org i na tutejszym forum, ale nie znalazłem rozwiązania.

Mam joomlę 1.0.13
oraz:
sobi2
mod_sobi2_menu
mod_sobi2_latest

Dla "dodaj nową pozycję" mogę od backendu stworzyć dowolną ilość różnego rodzaju pól, aby możliwe było dokładne określenie cech wprowadzanego obiektu.

Niestety nie mogę w podobny sposób dodać nowych pól dla wyszukiwarki.
A zależy mi na tym, aby osoba wyszukująca mogła zaznaczać cechy szukanego obiektu tak, jak może to zrobić osoba wprowadzająca informacje o produkcie.
W "extended search options" jest tylko powiat, miasto i kod pocztowy oraz ewentualne kategorie. Jak to zmienić? Czy mogę wprowadzić tam jakieś checkboxy lub listy wyboru?

Mam nadzieję, że wyjaśniłem mój problem w zrozumiały sposób.

pozdrawiam

peyto
21-04-2008, 23:47
A może jakaś inna szukajka może spełnić moje potrzeby? albo może zmiany w kodzie jednego z plików sobi2search?

am123
22-04-2008, 02:58
Z tego co pamiętam, ustawia się w adminie sobi czy dane pole ma być uwzględnione w wyszukiwaniu i pokazane do zaznaczenia w zaawansowanym wyszukiwaniu. Oczywiście nie pokaże się w module dodatkowych tylko w komponencie sobi > zaawansowane szukanie. Ewentualnie istnieje mod do przeszukiwania po dowolnym polu z sobi ale komercyjny.

peyto
22-04-2008, 08:02
1. "Z tego co pamiętam, ustawia się w adminie sobi czy dane pole ma być uwzględnione w wyszukiwaniu i pokazane do zaznaczenia w zaawansowanym wyszukiwaniu."

No niby tak powinno być, ale naprawdę nie mogę nigdzie znaleźć tych ustaweń.

2. A jaki to komercyjny moduł? Możesz podać jego nazwę?