PDA

Zobacz pełną wersję : Plugin ogłoszeniowy



siuda
23-04-2008, 00:00
Witam,

Znajomy prowadzi sklep internetowy (joomla!) i poprosił mnie o pomoc w znalezieniu i instlacji pluginu ogłoszeniowego. Chce, aby klienci sklepu mogli ogłszać się z niepotrzebnymi częściami - nowymi i używanymi. Jaki polecacie dodatek (chyba najlepiej płatny), który będzie w pełni profesjonalnym pluginem ogłoszeniowym. Wymagania są następujące: skalowalne piktogramy przy nazwie każdej kategorii głównej, jak również podkategorii; możliwość tworzenia dużej liczby podkategorii; dane sprzedającego dostępne tylko i wyłącznie po zalogowaniu; możliwość wyróżnienia ogłoszenia (extra płatne - coś na wzór allegro). Gdyby wyszukiwarka działała jak google (adwords) to w ogóle będzie elegancko. Sprawdzałem kilka z działu download joomla.pl, ale generalnie nie wydały mi się rzuczające na kolana. Możecie polecić coś full-profi ???

Pozdrawiam,

kurtz
23-04-2008, 00:08
takie rzeczy to tylko w erze!

inkos
23-04-2008, 09:29
Przyłączam się do opinii icka. :)

Napisałeś iz zapoznałeś sie z zasobami joomla.pl teraz pora na przeglądnięcie extensions.joomla.org i próba poszukania tam czegoś z kategorii ogłoszeń a może i aukcji? Ale wygląda na to iż pozostaje zlecenie wykonania tego od podstaw.

crazyluki
23-04-2008, 10:09
wydaje mi się że adsmanager spełnia w największym stopniu wymagania. Poza tym warto poczekać na jego najnowszą wersję (3.xx). Autor zapowiada rewolucyjne zmiany które nie ograniczą się tylko i wyłącznie do zmiany loga projektu. Możliwe że będzie opcja płatnych ogłoszeń - wiele osób prosiło o to na forum :) pożyjemy - zobaczymy:)
joomprod.com

pozdrawiam

siuda
08-05-2008, 19:48
Witam,

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi treściwe jak i te sarkastyczne ;) Może faktycznie napisanie tego od podstaw nie jest takie głupie. Czy może ktoś z Was ma ochotę na podjęcie się czegoś takiego? Nie musi to być oczywiście joomla!, ale jak ktoś chce to nie będę nalegał.


Pozdrawiam,

kurtz
08-05-2008, 20:36
php classifields