PDA

Zobacz pełną wersję : Language_Pack_for_VirtueMart_1.1.0_RC3



peyto
23-04-2008, 21:41
Witam. Temat się kilka razy powtórzył, ale ze mną chyba jest coś nie tak....

Mam
joomla 1.0.13
VirtueMart pack_virtuemart_106_complette

ściągnąłem również
Language_Pack_for_VirtueMart_1.1.0_RC3

i próbuję go skopiować do administrator/components/com_virtuemart/languages/

Problem polega na tym,że w tym packu istnieje kilkanaście podfolderów a we wszystkich pliki polish.php, ale oczywiście dotyczące innego modułu czy funkcjonalności komponentu VM.

No i właśnie jak powinienem postąpić z tymi wszystkimi folderami?
Próbowałem wrzucić wszystkie podfoldery do administrator/components/com_virtuemart/languages/
ale nic to nie daje.

Próbowałem również połączyć wszystkie pliki polish.php w jeden, ale nic z tego nie wyszło.

Cóż więc i jak robić, moście Panie i Panowie?

pozdrawiam

kurtz
23-04-2008, 21:57
pójść po rozum do głowy. nic więcej.

peyto
23-04-2008, 22:06
dzięki Icek. tak myślałem.

Musicie - tu zwracam się do bywalców i "mieszkańców" forum - wybaczyć czasami bzdurne lub bezcelowe pytania osób mniej obeznanych z tematem.
Ale prawda jest często taka, że przez samo dokładne opisanie swojego problemu na forum, człowiek zaczyna więcej rozumieć i dostrzegać rozwiązanie. Które jest bardzo blisko.

pozdrawiam.

inkos
24-04-2008, 11:08
Peyto ciekawa jest ta Twoja opinia i cześciowo masz rację. Czasem napisanie takiego pytania może dać wiele do myślenia i zarazem... rozwiązanie. Wtedy tylko jeszcze jedna mała prośba... nie klikaj na przycisk "Wyślij wiadomość" pod edytorem tylko... ją skasuj. :D

peyto
24-04-2008, 12:25
No właśnie problem polega na tym, że rozwiązanie przychodzi dopiero PO kliknięciu przycisku "wyślij".

pozdrawiam.