PDA

Zobacz pełną wersję : Przeniesienie udane, problemy z modulami !



wwwwojcikpl
24-04-2008, 00:28
Witam, udało mi sie przeniesc baze danych na inny hosting. Lecz nie przenosilem joomli ze starego serwisu, tylko zainstalowalem od nowa, najwazniejsze ze użytkownicy i artykuly działaja. Ale jest problem, nie mogę instalować na stronie modułów, ktore byly na starej stronie. Problem tyczy sie też komponentów. Czy ktoś wie co jest nie tak ?
Prosze o pomoc, pozdrawiam !

crazyluki
24-04-2008, 00:38
słyszałem że jest jakaś wróżka na stronie... może ona prawdę Ci powie... A tak serio - zapraszam do lektury regulaminu forum. Jak przeczytasz i poprawisz post to powiem Ci następną rzecz, ok ?
pozdrawiam

kurtz
24-04-2008, 00:46
przeniosłem pół joomla a chcę mieć całą ...

wwwwojcikpl
24-04-2008, 08:34
Ale tu chodzi o to ze wgranie modułów to żaden problem, bo brakuje tylko tego. A np nie moge ich zainstalowac bo wyskakuje FAILED, dopiero gdy wgrywam moduły ktorych nie bylo na stronie wczesniejszej daja sie zainstalować.
Ja nie wiem co robic gdzie usnąc slady po starych modułach by je moc zainstalowac na nowo?

wwwwojcikpl
24-04-2008, 09:16
Wystąpił jeszcze jeden problem mianowicie dział DOWNLOAD, dalem mu uprawnienia dostepu tylko zalogowanym, i gdy ktos jest niezalogowany to nie widac tego działu.
Jak zrobić zeby dział był widoczny caly czas ale gdy kliknie gość wyswietli sie napis cos w stylu: Musisz sie zarejestrować.
?

kurtz
24-04-2008, 09:16
to se jeszcze doczytaj FAILED CO ! i będziesz miał jasność.

wwwwojcikpl
24-04-2008, 09:54
1 Error to :
ERROR: Could not find a Joomla! XML setup file in the package.
2 Error to:
Installation file not found:
/home/accounts_w/wwwwojcikpl/public_html/media/install_48103ca751130/

kurtz
24-04-2008, 10:02
chłopie, skopiowałeś bazę danych z tabelami, komponentów i modułów, które miałeś zainstalowane na starym Joomla!

próbujesz jeszcze raz utworzyć identyczne tabele, które już istnieją w bazie danych.

wwwwojcikpl
24-04-2008, 10:04
Czyli wystaerczy ze usune odpowiednie tabele ? Tylko sęk, że nie wiem jak nazywają sie tabele z modulami ? Kazdy moduł jest w innym rekordzie czy jak to wyglada? Jak nazywa sie tabela z modułami?