PDA

Zobacz pełną wersję : problem z logowaniem i błędy na stronie po zmianie configuration.php



vaxtor
24-04-2008, 15:12
Witam
przeszukałem forum jak i pomoc joomla i nie znalazłem rozwiązania na mój problem a w pomocy joomli podobnie

Po zmianie w pliku configuration.php serwera sql.nazwawitryny.nazwa.pl na sql.nazwawitryny.pl (oczywiscie posiadam odpowiednia domene pl) wyskakują następujące błędy na stronie:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/feniks-rock/ftp/configuration.php:78) in /home/feniks-rock/ftp/includes/joomla.php on line 715

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/feniks-rock/ftp/configuration.php:78) in /home/feniks-rock/ftp/index111.php on line 250

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/feniks-rock/ftp/configuration.php:78) in /home/feniks-rock/ftp/index111.php on line 251

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/feniks-rock/ftp/configuration.php:78) in /home/feniks-rock/ftp/index111.php on line 252

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/feniks-rock/ftp/configuration.php:78) in /home/feniks-rock/ftp/index111.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/feniks-rock/ftp/configuration.php:78) in /home/feniks-rock/ftp/index111.php on line 254Następującym błędem jest niemożliwość zalogowania się do panelu admina " You need to login"

jak rozwiązać ten problem ?

dodam ze zmieniłem dane na takie jakie były wcześniej ale to nie odnosi rezultatu..

kurtz
24-04-2008, 15:23
a wpisałeś zmiany w pliku configuration.php wobec starej witryny do nowej ?? czy tak se po prostu przeniosłeś z jednej do drugiej ??

vaxtor
24-04-2008, 15:27
to jest ta sama witryna po prostu przy instalacji podałem dane konfiguracyjne dla domeny nazwawitryny.nazwa.pl teraz jak mam wykupioną domene nazwawitryny.pl to zmieniłem w configuration.php te dane z nazwa.pl na .pl i zaczeły sie te problemy potem zmeiniłem dane spowrotem na nazwa.pl ale dalej to samo

kurtz
24-04-2008, 15:32
porównaj dane konfiguracyjne dla domeny, bazy danych, etc wobec tego co masz w pliku configuration.php

musisz mieć jakieś błedy.

vaxtor
24-04-2008, 15:43
sprawdziłemw szystko loginy i hasła takie same

vaxtor
24-04-2008, 15:52
najlepsze jest to że pokazuje błąd w lini 78 a w moim pliku konfiguracyjnym jest tylko 77 lini...
możliwe że jest to spowodowane że edytowałem plik configuration.php w edytorze zajączek bo jak przez ftp edytowałem to było wszystko w kupie a w edytorze to układa ładnie