PDA

Zobacz pełną wersję : Aukcje



pio352
25-04-2008, 00:44
Ktoś ma u siebie Aukcje w joomli?
Szukam darmówki lub ewentualnie pirata :)
Najfajniej jakąś podróbkę allegro bo to każdy zna i obsługuje instynktownie.
Fajnie gdyby było po polsku, ale zawsze mogę spróbować co ważniejsze zwroty przetłumaczyć ręcznie.
testowałem na razie AuctionFun2 - nawet miejsca na obrazek produktu nie znalazłem :(
Auction Factory 1.0.3 (http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,3181/Itemid,35/) niestety płatne, nie znalazłem wersji 'przyjaznej'

crazyluki
25-04-2008, 01:01
chcesz byśmy łamali prawo? wiesz co to open source ? przeczytaj regulamin forum i wróc jak zrozumiesz swój błąd.
Co do komponentu - zobacz na extensions.joomla.org :)
pozdrawiam
Łukasz Bielawski:)

pio352
25-04-2008, 01:04
open source jest spoko
Co do komponentu - zobacz na extensions.joomla.org :) - byłem

myslalem ze jest moze cos jeszcze

inkos
25-04-2008, 08:51
pio352: Przemyśl lepiej do czego zachęcasz w pierwszym poście!!!! :mad: Zapoznaj się też z regulaminem forum, licencjami a także obowiązującym w naszym kraju prawem gdyż szukając i wykorzystując na swojej stronie takie "przyjazne" wersje możesz mieć okazję przekonać się o niektórych jego zapisach. :mad:

To o czym piszesz jest jawnym nawoływaniem do piractwa a także paserstwa!!!

bobson14
18-06-2009, 18:07
Także poszukuję takiego dodatku do joomla, pojawiło się już coś ?

stasio
18-06-2009, 18:26
cześć... słuchajcie chce mieć mercedesa może mi ktoś go ukraść i dać? szukałem na parkingu ale żadnego nie mogłem ukraść wszystkie miały alarmy, jeden był nie zamknięty wiec wsiadłem ale nie znalazłem nawet radia... moze ktos mi pomóc ??