PDA

Zobacz pełną wersję : Przegląd artykułów z wielu kategorii



wex
25-04-2008, 11:18
Witam serdecznie,
zwracam się do Was z pytaniem: jak osiągnąć podobny efekt jak na stronie głównej http://www.norwegofil.pl/ - są na niej po 2 artykuły z kategorii: Wiadomości/Wydarzenia, Turystyka/Warto zobaczyć, itp.
Każda z tych kategorii jest umieszczona pod odpowiednim tytułem, poza tym pod każdą parą artykułów znajduje się link prowadzący do przeglądu artykułów z danej kategorii.

Wiem, że można np. zrobić link typu Blog - Content Category, a w nim wybrać kilka kategorii (przynajmniej można było w Joomla 1.0.x). Niestety, to rozwiązanie różni się tym, że nie mamy wpływu po ile artykułów z każdej z kategorii znajduje się na stronie (zawsze są to wszystkie artykuły), poza tym na stronie nie ma wyraźnego podziału na kategorie.

Z góry dzięki za pomoc - pomimo poszukiwań nie udało mi się znaleźć tego rozwiązania...
Pozdrawiam, Tomek.

crazyluki
25-04-2008, 11:30
poszukaj informacji o komponentach ijoomla magazine i mu podobnych. Do zobaczenia są na extensions.joomla.org. Dzięki Nim możesz w łatwy sposób osiągnąć pożądany efekt.
Można też zrobić to za pomocą osadzonych modułów w stylu ostatnio dodane artykuły (domyślasz się gdzie można je znaleźć ? tak, na extensions.joomla.org). Tak będzie najtaniej.