PDA

Zobacz pełną wersję : Chat



lsz
25-04-2008, 22:01
Witam!

Poszukuję jakiegoś dobrego chatu, najlepiej spolszczonego do Joomla 1.5. Chodzi o to, żeby był jak najbardziej rozbudowany, a przy tym darmowy. Może ktoś taki zna, albo używa?

Pozdrawiam

crazyluki
25-04-2008, 23:37
http://extensions.joomla.org/index.php?option=com_mtree&task=listcats&cat_id=1762&Itemid=35
spolszczonych do 1.5 raczej nie znajdziesz tak łatwo...
Pozdrawiam

lsz
26-04-2008, 11:07
Chodzi mi o to, aby chociaż działał na trybie zgodności (Legacy).

crazyluki
26-04-2008, 13:58
spojrzałeś na tą listę którą Ci wysłałem? czy nie ?

lsz
26-04-2008, 16:57
Spojrzałem i... na 89% wybrałem BlastChat.

crazyluki
26-04-2008, 16:58
Spojrzałem i... na 89% wybrałem BlastChat.
te 11% to pewnie niepewność wywołana spolszczeniem:)

lsz
26-04-2008, 16:59
Między innymi...

Testerr
09-04-2009, 21:16
Witam.Mam małe pytanie. Zainstalowałem BlastChat - to że nie spolszczony to jeszcze małe piwo.Chodzi mi bardziej co mam zrobić by mi się ujawnił.na początku się zarejestrowałem , umieściłem na serwisie , klikam by wejść na Czat i wyskakuje mi takie coś jak na załączniku. Czy ktoś miał coś podobnego ? Czy zrobiłem coś źle ? Co ma zrobić by się pojawił CZAT ? Po lewej stronie na stronie ( w załączniku ) widać że jestem na Czacie . Dlaczego nie widać czatu ? Nie zabardzo wiem co mam robić ?

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam
Tester

Testerr
16-04-2009, 23:52
Jeszcze raz zwracam się z pytaniem post nr [8] bo kurcze nie wiem dlaczego nie widać czatu - tylko jakiś komunikat jak w załączniku - post[8]

anosek
17-04-2009, 19:09
tez mialam ten problem musisz sobie skopiowac klucz uzytkownika czy id jakos tak ktory pojawil ci sie po rejestracji i wkleic go gdzies w ustawieniach.. niemogą sie roznic ... poszperaj i znajdziesz :)

Testerr
18-04-2009, 17:28
tez mialam ten problem musisz sobie skopiowac klucz uzytkownika czy id jakos tak ktory pojawil ci sie po rejestracji i wkleic go gdzies w ustawieniach.. niemogą sie roznic ... poszperaj i znajdziesz :)

Jaki znowu klucz użytkownika ? Skąd go mam wziąść ? Jak się zarejestrowałem to tylko wpisuje LOGIN i HASŁO - to o jaki klucz chodzi ? Wkleić go w jakich ustawieniach , bo kurcze trochę nie wiem o co chodzi - mam domysły , ale coś nie za bardzo wiem o co chodzi z kluczem i jakimiś ustawieniami :(

Testerr
19-04-2009, 11:31
Jaki znowu klucz użytkownika ? Skąd go mam wziąść ? Jak się zarejestrowałem to tylko wpisuje LOGIN i HASŁO - to o jaki klucz chodzi ? Wkleić go w jakich ustawieniach , bo kurcze trochę nie wiem o co chodzi - mam domysły , ale coś nie za bardzo wiem o co chodzi z kluczem i jakimiś ustawieniami :(


Acha.Już wiem który klucz.Znajduje się in w Panelu Admina w: BlastChat Client 3.2 -

Registration (http://centrumnet.xon.pl/administrator/index.php?option=com_blastchatc&task=register)To gdzie go mam mniej więcej wkleić ? Też gdzieś tu w Panelu Admina ?

Pozdrawiam.
Tester

fable444
19-04-2009, 13:49
Wchodzisz w Komponenty i tam wybierasz Configuration client i tutaj masz 2 miejsca na wklejenie tego klucza.
Sprobuj w jednym i drugim bo nie wiem, do ktorego ma byc wklepany :)

Chyba w private key ale pewnosci nie mam.

Testerr
02-05-2009, 18:30
Wchodzisz w Komponenty i tam wybierasz Configuration client i tutaj masz 2 miejsca na wklejenie tego klucza.
Sprobuj w jednym i drugim bo nie wiem, do ktorego ma byc wklepany :)

Chyba w private key ale pewnosci nie mam.

Jestem zarejestrowany na Blast Chat i wchodzę na Configuration client -
nic tam nie wklejałem , tak było oryginalnie ( jak widać na załączniku ) - no nie wiem jak mam sobie poradzić z tym Czatem , ciągle wiszę na problemach w poprzednich postach.

dzięki - Pozdrawiam
Tester

MarcinUser
22-03-2011, 09:48
A ja pozwolę odświeżyć sobie temat zadając pytanie. Jak taki czat (np BlastChat) wpływa na obciążenie serwera? Chodzi mi o jakieś porównanie żebym wiedział czy jest sens się w to pakować. Posiadam forum phpbb3 na którym mam zainstalowany mChat. Może ktoś mógłby się do niego odnieść albo jeszcze do innego komponentu.
Z racji, że taki czat cały czas "czuwa" nad nowymi wiadomościami, wydaje mi się że obciąża procesor ale to może tylko mit.

Czekam na wypowiedzi.

Pozdrawiam!