PDA

Zobacz pełną wersję : Remository 3.43 PL



szymanskir7
26-04-2008, 16:23
Mam-Joomla! 1.5.1 Production/Stable
Zainstalowałem ,jet program, działa administracja, na stronie widoczne , ogólnie jest wszystko ok do momentu POBIERZ,

-plik filmowy wmv o rozmiarze 1 MB wgrałem poprzez stronę administratora,
-wczytało wszystko OK,
-plik widziany jest od strony www,
-gdy chcę ściągnąć plik filmowy to dostaje informację :

"plik nie może zostać zapisany,ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego
należy spróbować później lub skontaktować się z administratorem "

Za bardzo nie wiem gdzie szukać błędu, jaki popełniłem lub nie skonfigurowałem

crazyluki
26-04-2008, 16:29
a w pliku nie masz czasem polskich znaków diaktrycznych?

inkos
26-04-2008, 17:35
szymanskir7: A czasem nie przechowujesz tych plików w bazie danych zamiast na serwerze? No i czy nie masz polskich znaków w nazwach oraz np. kropek?

szymanskir7
27-04-2008, 02:48
W pliku nie ma polskich znaków diaktrycznych
Lecz w głównym katalogu ""ReMOSitory Zawartość"" w panelu administratora jest napisane przy katalogu ""Stan magazynu""-- Baza danych
jeśli to ten problem to jak go mam rozwiązać ?
Jeśli mogę prosić to o szczegółowe , gdzie to znajde i jak zmienić i na co.
Jestem początkującym w tej dziedzinie
Dziękuje za wyrozumiałość.

Jeśli macie niechęć do tego to proszę usunąć ten post.
Dziękuję

inkos
27-04-2008, 10:16
W ustawieniach remository bodajze 3 lub 4 pozycja opisana w stylu Przechowywanie w bazie danych Tak/Nie. (ostatnio widzialem to z 2 miechy temu wiec nie jestem pewien na 100 jak brzmi ten tekst).

szymanskir7
28-04-2008, 11:29
W ustawieniach remository bodajze 3 lub 4 pozycja opisana w stylu Przechowywanie w bazie danych Tak/Nie. (ostatnio widzialem to z 2 miechy temu wiec nie jestem pewien na 100 jak brzmi ten tekst).
Zrobiłem na NIE i mam teraz w ustawieniach po wyłączeniu tego tak :
""Domyślna przechowalnia zawartości: Plik systemowy""
Ponownie próbowałem wgrac przez stronę admina i także [przez FTP i to samo jest tylko w wersji wgrywania pliku jako mwv jest info jak powyżej a w wersji rar. jak wgram to jest takie info:
""The requested URL /www/szymanski-rafal_www/www/strona/downloads/uploads/amanda.rar was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.""

Nie mam pojęcia jak z tego wybrnąć
Czy jakoś trzeba skonfigurować inaczej czy jak
Albo mała instrukcja jak wgrać może robie coś źle ?

inkos
28-04-2008, 20:14
Czy to najnowsze Remository? Jeśli nie to wgraj - jest wersja na stronie komponentu.
Podaj też konfigurację serwera. Jeśli mozesz to sprawdz na innym serwerze - zainstaluj tam Joomla i Remository. Sprawdz tez oficjalna stronę komponentu.

szymanskir7
13-07-2008, 17:55
Ponawiam prośbę o pomoc w tej sprawie.
Czy ktoś jest na tyle pomocny by pomóc skonfigurować ten komponent?
Wersja remository 3.43 pl na joomli 1.5
Wszystko działa w programie, tylko nie wiem czy coś jeszcze muszę skonfigurować by zadziałało.
Podejrzeć można tutaj co się dzieje
spróbuj pobrać http://www.szymanski-rafal.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=23&func=select&id=4
Problem : nadal wyświetla info
::
Not Found

The requested URL /www/szymanski-rafal_www/www/strona/components/com_remository_files/amanda01 was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache Server at www.szymanski-rafal.pl Port 80""

Co robić??

kraver
05-11-2010, 19:20
Udało mi się rozwiązać ten problem. Cała sprawa opiera się nie o ustawienia serwera, joomli czy modułu lecz o... nazwę pliku. Żadnych ale to żadnych spacji ani polskich znaków. Cyfry plus podstawowy zbiór liter znany we wszystkich językach załatwia sprawę bezproblemowo :)