PDA

Zobacz pełną wersję : Przenoszenie sekcji z 1.5 na 1.5



ncl
27-04-2008, 09:45
Witam wszystkich,

Potrzebuje przeniesc cala sekcje (kilkadziesiąt postów) z jednego portalu na drugi. Nie chce tego robić ręcznie - czy jest sposób żeby to zrobić szybciej. Coś a'la migrator.

crazyluki
27-04-2008, 11:03
sekcje? posty? Nie widziałem takiego migratora. Jedyna opcja to zrzut bazy danych i ręczna dopasowanie do tej drugiej strony.
ale co do rozszerzenia - możesz popatrzeć na extensions.joomla.org - może zrobią coś takiego:) dzisiaj patrzałem i dostępne są tylko dodatki do konwersji z 1.0 > 1.5.

ncl
28-04-2008, 11:15
sekcje? posty? Używam angielskiej wersji i przetłumaczyłem section jako sekcję, a co do postów, chodziło mi oczywiście o artykuły - sorrki za nieścisłość.


i dostępne są tylko dodatki do konwersji z 1.0 > 1.5. Szkoda - pozostaje kopiuj wklej, kopiuj wklej....

crazyluki
28-04-2008, 11:23
niekoniecznie. możesz w bazie danych wyeskportować interesujące Cię elementy z jos_content a potem dopasować, zaimportować je do treści na Twojej nowej stronie. dużo masz tych elementów ?

ncl
28-04-2008, 11:43
niekoniecznie. możesz w bazie danych wyeskportować interesujące Cię elementy z jos_content a potem dopasować, zaimportować je do treści na Twojej nowej stronie. dużo masz tych elementów ?

Problem w tym że w bazach danych jestem raczej bardzo słabiutki, a że projekt jest dość ważny, więc nie chcę ryzykować i bawić się w to teraz. Jednakże dzięki za odpowiedź - pobawię sie na innych portalach później.