PDA

Zobacz pełną wersję : Logowanie - joomla nie przyjmuje userów z poprawnym hasłem, forum loguje!!!



prezes
27-04-2008, 16:23
Witam
Poważny problem: po aktualizacji joomli do 1.0.13, przemo do 1.12.6 i załataniu plików pomostem mam taki problem:

zakładam konto test1, nadaję hasło 1234. Potwierdzam link aktywacyjny - wszystko OK.
Loguję się na joomli - NA 100% wpisuję dobre hasło - "Niepoprawny logn lub hasło"!
Przechodzę na /forum - test1 o dziwo został zalogowany!

I jeszcze: gdy klikam "zapomniałem hasła" w joomli, podając login i email, przychodzi mail z nowym hasłem. I nadal logowanie w joomli złe, a na forum wchodzę o dziwo zalogowany (mogę się też ręcznie logować tym nowym hasłem na forum).

Celowo kasowałem pliki i cookies by sprawdzić, czy to nie wina przeglądarki - nie, logowanie się nie udaje na joomli a przyjmuje na forum. Pomóżcie, co mam zrobić?

Userzy zsynchronizowani wcześniejszą wersją pomostu!

zwiastun
27-04-2008, 18:14
Joomla 1.0.13 - ma zmieniony sposób haszowania haseł. Stąd pewno problem.

prezes
27-04-2008, 19:43
To do czego teraz powinienem zaktualizować joomlę? Na pobieralni są jakieś 3 wersje ale ja nie rozumiem, czym one się różnią, chcę mieć po prostu portal z aktualnym skryptem. Może mi ktoś poradzić i wskazać, który link kliknąć by pobrać aktualną joomlę? Obecną mam po polsku, tylko panel admina jest po angielsku. Pozdrawiam.

stone
27-04-2008, 22:29
Zrób aktualizację do tej wersji http://www.joomla.pl/index.php/index.php/component/option,com_docman/task,doc_download/gid,656/Itemid,58/
Dla pewności nadpisz tez pliki forum
Następnie ściągnij najnowszą wersję pomostu i dokonaj jego aktualizacji jezeli wcześniej teog nie robiles.
I zobacz czy pomoże

prezes
01-05-2008, 20:22
pomogło, wielkie dzięki [odłatałem, nadpisałem joomlę 1.0.15, załatałem - mając aktualną wersję komponentu j-p]