PDA

Zobacz pełną wersję : Kategorie i Nowosci na stronie głównej



gorason
27-04-2008, 15:55
Witam. Stawiam sklep na Joomla i interesuje mnie to zeby ustawic w mainbody aby na stronie glownej pojawily sie w tabelkach(z obrazkami itd) dwie rzeczy : kategorie glowne i nowosci! nie wiem jak to zrobic zeby modul sie wystwietlal tylko przy glownej stronie! no i jakiego uzyc modulu do NOwosci

tudziez ten sam problem co z nowosciami przydalby mi sie do kategorii Promocje!!

jest jakas szansa zeby to zrobic ?!

pozdro

zwiastun
27-04-2008, 17:11
Ojojoj! Stawiam pałacyk, przy pałacyku budka będzie dla psa. Powiedzcie mi, jak się stawia budkę.
Panie Projektancie, podstawy Joomla! są na www.demo.joomla.pl

gorason
27-04-2008, 20:57
ok dzieki poradzilem sobie bez "pomocy"

zwiastun
27-04-2008, 23:08
I dobrze! Brawo! O to chodzi! Joomla! jest tak prosty, że bez pomocy w takich sprawach można sobie poradzić. Wystarczy zacząć od poznania Joomla, a nie od zadawania pytań na forum!

aksolotly
07-10-2008, 07:26
i tu się zgodzę ze Zwiastunem, chociaż na podanej stronie linki bardzo często nie działają od dawna - ale mamy google i inne wyszukiwarki :).

zwiastun
07-10-2008, 14:00
A na której to stronie linki nie działają od dawna?
Bo że jakieś niedziałające są, nie przeczę

aksolotly
08-10-2008, 22:33
np. tutaj: (http://www.demo.joomla.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=121&Itemid=2%22)
W tym artykule są linki na strony, które już nie istnieją

zwiastun
08-10-2008, 22:44
Dzięki za informację, niemniej - część z nich działa, a te, które akurat nie działają - wystarczy wejść na www.pomoc.joomla.pl i wybrać z bocznego menu Szablony, więc - dziękując raz jeszcze - proszę, by nie przesadzać ze sformułowaniami typu: linki bardzo często nie działają od dawna

aksolotly
08-10-2008, 23:19
ok, to zamykając temat, mogę zrobić przegląd takich artykułów (jeśli komuś to pomoże) i linków w wolnych chwilach i potem zestawienie na priv? :) Napisałem, ze większość, ponieważ, tak jest wogóle, że strony - jeśli są nie od wczoraj (np.z rozszerzeniami), (http://extensions.joomla.org/) pojawiają się i znikają, a czasem coś szczególnie potrafi utkwić w pamięci np. tematy interesujące.

zwiastun
08-10-2008, 23:42
Jak dostaję info tu czy na PW że coś nie działa, staram się poprawiać. Niektóre z materiałów liczą sobie trochę czasu, a w międzyczasie co nieco zmieniano w serwisach - z setek! linków na pewno jakaś część nie została poprawiona.