PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z edytorem - nie działają "przyciski"



alvi
27-04-2008, 20:24
Mam problem z jakimkolwiek formatowaniem tekstu w edytorze.

I tak edytor TinyMCE:

nacisnę jakikolwiek przycisk np "wstaw obraz" pojawia się poste okienko podpisane {$lang_insert_image_title}

jak wybiorę np. "wstaw nową tabelę" pojawia sie puste okienko {$lang_table_title}

i tak ze wszystkimi.

Pozstanowiłem zmienic edytor i na HTMLArea 3 XTD co prawda taie rzeczy jak tabelki, html działają ale jak chce wstawic obraz to wyskakuje okienko z tekstem "Direct access to this location is not allowed!"

Nie wiem o co chodzi. To jest świeża instalacjo Joomli 1.0.13 PL. Jedynie co to dodałem teplatki i ten drugi edytor. Pierwszy raz mi sie coś takiego zrobiło i nie wiem co z tym zrobić. Teraz zajrzałem 2 strony którą niedawno zacząłem i tam tez ten sam problem.

Zonk

Dylek
27-04-2008, 22:22
A logujesz sie do panelu admina DOKLADNIE przez ten adres, co masz wpisany w configuration.php? Mam na mysli adres z www, badz bez www na poczatku.

alvi
28-04-2008, 16:58
A logujesz sie do panelu admina DOKLADNIE przez ten adres, co masz wpisany w configuration.php? Mam na mysli adres z www, badz bez www na poczatku.

Kurcze tyle czasu już sie bawię joomlą a nie zauważyłem że taki szczególik ma znaczenie. Rzeczywiście jak sie zalogowałem bez www na początku to wszystko zaczęło działać. Dzięki za pomoc.

Temat do zamknięcia