PDA

Zobacz pełną wersję : Program TV - jaki komponent?



rafo
28-04-2008, 11:47
Witam, czy istnieje jakiś komponent, który umożliwia dodawanie planu transmisji TV? Jeśli tak, to proszę o jakieś namiary. Jeśli nie, to jakiś podobny, który można ewentualnie zmodyfikować... 'Szukaj' nic na ten temat nie pokazało.

inkos
28-04-2008, 20:15
Na extensions.joomla.org coś jest ale raczej nie dla polskich stacji. problelem jest źródło informacji czyli odpowiedni plik bo nie wierzę iz będzie Ci się chciało to ręcznie przepisywac. :)

Zreszta czy to ma jakiś sens. Nie lepiej podać linka do strony gdzie jest aktualny program. Mniej pracy :)

rafo
28-04-2008, 22:20
ok, dzięki :)

Dakota
28-04-2008, 23:07
a o jakie stacje telewizyjne Ci chodzi?.....

rafo
29-04-2008, 01:22
Nie chodzi mi o konkretne stacje, raczej o coś w rodzaju ogólnego planu transmisji (data, godzina rozpoczęcia i zakończenia transmisji, na jakich kanałach będzie). Tematyka sportowa w stylu liveonsat.com. Fakt, nie napisałem tego na początku, więc to mogło być źle odebrane :) Na extensions.joomla.org znalazłem różne komponenty "events", jednak tam można dodać tylko 1 miejsce wydarzenia (u mnie byłby to jakiś kanał TV z konkretnymi danymi do jego odbioru).

mykolas
29-04-2008, 13:18
Witam jeśli chodzi o program tv polskich stacji, to można to zrobić za pomocą modułu "mod_wrapper" podając adres url np: "http://tv.o2.pl/program/"

Pozdrawiam

damianprz
27-04-2013, 17:05
Brak konkretnego zestawienia na stronach aby sprawdzić sobie sport pod kątem
satelity, kodowania, dyscypliny, daty

Niby jest sportsonsatlive.com ale tam są wszystkie satelity tylko FTA i wszystko jakoś tak napchane
Na satkurier są tylko transmisje sportu w PL TV a ogólnie mają rozpiskę tylko na piłkę.

Nie ma serwisu w którym można byłoby sprawdzić cały sport na HotBird i Astra
żeby filtrować sortować
FTA, PL, zagraniczne, Polsat Cyfrowy, nc+, dany dzień, dany weekend, piłka nożna, tenis
po prostu dowolnie

jeden rekord zeby miał dyscyplinę, mecz, data, godzina, kanał
dodatkowo kanały miałyby kategorie: kraj, kodowanie satelita itp ewentualnie logo kanału

Przyszła mi myśl żeby coś takiego stworzyć w Joomli
Tylko czy byłby jakiś konkretny komponent pod ten projekt?