PDA

Zobacz pełną wersję : Formuła F1, Kubica i Joomla



haponiuk
29-04-2008, 14:14
Joomla coraz bardziej popularny.

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony http://www.f1portal.pl/

PanYeti
29-04-2008, 15:16
Brawo! Przynajmniej ta witryna nie wstydzi się swojego "silnika". Dziwię się, że na głównej stronie promuje się witryny - Przekrój, Porsche i Samuela L. Jacksona, które podobno są zbudowane na Joomla! ale nigdzie na stronie nie ma o tym informacji. Wiem, że licencja tego nie wymaga, ale zwykła ludzka uczciwość tak. Czytałem na forum rozważania o promowaniu Joomla! Logo i marka są, moim zdaniem, zupełnie nie widoczne w necie. Może więc zacząć promować te strony, które mają Joomla! w stopce?
Przepraszam Haponiuk, że wykorzystuję okazję i twojego posta, ale nosiłem się z tymi uwagami od dawna.
Pozdrawiam,
niech Joomla! będzie z Wami ;)

crazyluki
29-04-2008, 15:16
nice:) a pamiętam jeszcze Twoje problemy, stronka całkiem inaczej pare dni temu wyglądała;)

przemeklew
30-04-2008, 09:57
To w końcu ktoś się pochwalił. BRAWO.

kurtz
30-04-2008, 11:05
stronka fajowa [udany klon f1.wp.pl] a kolega jest zdaje się "gościem" studia F1 w Polsacie ? mylę się ?

crazyluki
30-04-2008, 13:01
ja bym tylko jakiś margines dał z lewej strony. spróbuj coś wyszukać np - wszystko jest tak mocno z lewej strony że aż miałem wrażenie że poza monitorem;) poza tym mam pytanie : kto Ci taki ladny szablon zrobil ? stary - ale ogolnie gratulacja:)
Takimi stronami powinniśmy się chwalić na stronie głównej joomla.pl!:)