PDA

Zobacz pełną wersję : Pisanie neewsów przez userów!



XONIC
30-04-2008, 20:57
Witam

Mam takie pytanie. Czy jest możliwe pisanie neewsów przez userów portalu? ale chodzi o możliwość pisania neewsów z bbcode oraz emotami. Coś jak pisanie postów na forum.

Zastanawiam sie czy da się to zrobić na:
-Joomla
-PHPfusion (tą opcję wolał bym)

Z góry dziękuję za odpowiedzi!:)

inkos
30-04-2008, 21:26
Co do Joomla to przeczytaj choć raz pomoc.joomla.pl a będziesz wiedział iż się da. Co i jak znajdziesz na wymienionej stronie. :)

A o phpfusion to chyba tutaj nikt nie słyszał. ;)

XONIC
30-04-2008, 21:37
heh dziękuję za odpowiedź.

Szukałem sporo o tym ale wiem iż jest edytor zwykły i wyswig czy jakoś tak. No ale w tym edytorze wyswig można dodawać html/flash/ i inne rzeczy które są bardzo dobre dla spamerów itd.

Chodzi o zwykłe bbcode. Jak ktoś ma coś takiego to... mmm... hmm... BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKUJĘ i podskoczę z radochy :)

inkos
01-05-2008, 08:45
W czym problem? To musi byc bbcode a nie po prostu tylko obcięty edytor do kilku ikonek: bold, italic, underline? Chyba to jest to samo. :)

XONIC
01-05-2008, 18:31
no napisałem wyżej...

Chodzi o to żeby z tego edytora zniknęły takie funkcje jak html itd! Ale tylko dla userów ale żeby były one ciągle dla administratorów w PA

crazyluki
01-05-2008, 18:43
a mam pytanie: przeglądałeś standardowe ustawienia edytora wysiwyg tinymce ( czyli tego którego używasz)? są tam opcje jak Elementy niedozwolone dzięki którym wykluczysz z użycia potencjalnie niebezpieczne elementy.