PDA

Zobacz pełną wersję : Community Builder i błąd



djmentos
30-04-2008, 23:03
Witajcie.
Postawiłem sobie na serwerze Joomla! 1.0.15 i zainstalowałem Community Builder 1.1. Podczas logowania otrzymuję błąd "Błędny login lub hasło." (Czy jakos tak to idzie).
Myślałem, że jest to wina zmiany przedrostka. Jednak to co znalazłem w kodzie CB to zamieniłem i błąd dalej występował. Z tego co wyczytałem w necie to znalazłem tylko, że mogła źle przejść synchronizacja uzytkowników. Ale to też raczej odpada. Nie dość, że przeprowadzałem synchroniazacje (CB / Tools / Synchronize) to jeszcze rejestrowałem nowego usera i również nie dało się go zalogować. Zwykłe logowanie oczywiście działa.

Być może ma ktoś jakiś pomysł, wskazówkę?

No więc dzisiaj przysiadłem i troszkę pokombinowałem. Doszedłem do wniosku, że to jednak wina CB. W bazie joomli _users. mamy hashe 49 znakowe. A CB tworzy i sprawdza 32 znakowe. Jest jakaś łatka na to?

Robis
01-05-2008, 20:10
mam dokładnie ten sam problem...

crazyluki
01-05-2008, 20:22
okej, to znany błąd z CB 1.1. trzeba czekać aż wyjdzie poprawiona wersja. albo wykupić nowsze CB, w którym ( zaznaczam CHYBA) jest rozwiązany. Aktualnie ostatnią wersją na której CB 1.1 działa jest 1.0.13.

alex51
02-05-2008, 10:55
Kolejna, szykowana wprawdzie na kwiecień 2008r. ale jeszcze nie oferowana, wersja CB 1.2 ma być współpracująca z Joomla 1.0.15.
Można o tym przeczytać w artykule pt. CB 1.2 Status Report (http://www.joomlapolis.com/)
Czy ma to być, podobnie jak poprzednia wersja 1.1 - możliwa do pobrania za darmo, czy też raczej płatna?