PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z pozycjami modułów w "right"



gonet9
02-05-2008, 09:32
Witam.
Zainstalowałem ostatnio Joomla!, ale mam problem z pozycjami modułów. Mianowicie, na stronie http://besmart.ovh.org na zakładce "Start" moduły ankieta i logowanie (pozycja "right") wyświetlają się dobrze, ale po przejśćiu na inną, np Porady, moduły te się już nie wyświetlają. Dlaczego? W pozycjach modułów ustawiłem, by były wyświetlane na wszystkich stronach serwisu. Nie jest to też raczej wine tematu graficznego, bo sprawdzałem z dostarczonym domyślnie "eGov" i problem występował nadal.
Pozdrawiam i proszę o pomoc,
gonet9

PanYeti
02-05-2008, 10:13
Dlaczego przy zmianach zakładek zmieniają się kolory prawego modułu? Myślę, że tu należy szukać przyczyny. Wydaje mi się, że każda zakładka ma swój prawy moduł z wyświetlaniem All - ale tylko dla zawartości tej zakładki. Tak sądzę.

gonet9
02-05-2008, 10:40
Zmieniłem szablon, problem występuje nadal. Proszę zobaczyć:)

crazyluki
02-05-2008, 10:45
no to na pewno masz źle ustawione pozycje modułów. nie ma innej opcji.

gonet9
02-05-2008, 10:48
A mógłbyś pomóc? Na GG na przykład.

crazyluki
02-05-2008, 10:54
na przykład nie :)
wchodzisz w edycje modułu, po prawej masz tabelkę " Przypisz do stron | pozycji menu ". klikasz na "wszystkie" i ot!, cała filozofia.tak musi działać:)
pozdrawiam

gonet9
02-05-2008, 10:58
No to filozofia, bo tak jest a nie działa :)

crazyluki
02-05-2008, 11:00
wyślij mi na priv dane do Super administratora, może uda mi się naprawić. ale nic nie obiecuje - mam mało czasu ( przygotowanie do matury). pozdrawiam

crazyluki
02-05-2008, 11:08
okej. poprawiłem Ci pozycję modułu ankieta. wzorując się na tym - popraw moduł logowania. widzisz , nie posłuchałeś mojej rady (lub jej nie zrozumiałeś:P ). Polecam podręcznik użytkowania joomli znajdujący się na pomoc.joomla.pl

gonet9
02-05-2008, 11:33
Ok, spróbuję :)
EDIT1:
Ok, działa.
Mógłbyś jeszcz zobaczyć na dodawanie nowej pozycji do menu? Tam, gdzie się wybiera typ odnośnika jest coś pomieszane. Bardzo bym Cię prosił.

EDIT2:
A nie masz pomysłu, gdzie w tym themku może być coś odpowiedzialne za ten odstęp od górnej krawędzi na pozycji right?

crazyluki
02-05-2008, 11:45
nieeeeeeeeeeeeeeeee, na nic nie mam pomysłu.
nic nie jest pomieszane:)
jeden temat, jeden problem. koniec dyskusji. problem pierwszy rozwiązany:)