PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja artykułów - frontend



medius
02-05-2008, 19:47
Jakoś nie mogę znaleść (Joomla 1.5.3) ani opcji ani dodtaku by móc edytować artykuły bezpośrednio już na samej stronie w serwisie (frondend) a nie z poziomu panelu administartora. Chodzi mi głównie o poprawinie literówek, które można było by w ten lot poprawić. Może ktoś wspomóc?
Medius

crazyluki
02-05-2008, 19:49
wystarczy zalogować się na stronie wtedy pojawi się taki mały znaczek dzięki któremu można poddać edycji artykuł.

medius
02-05-2008, 19:55
Hmm... no włsanie gdyby to było takie proste to bym nie pytał. Muszę miec chyba niekatywną jakąś opcje bo ani pod IE, FF ani Operą nic takiego nie wyskakuje. Widziałęm u kogoś innego że tak edytował więc się zapytałem. Może ktoś wiedzieć jak to uaktywnić??
Medius
ps. dzięki za szybką odpowiedz

inkos
03-05-2008, 20:31
A nie prościej i szybciej zalogować się do zaplecza administracyjnego i tam pozmieniać co trzeba? :)

Dla Joomla 1.0.x jest taki dodatek jak Article Factory Manager dzieki ktoremu dodawanie/edycja od frontu jest trochę przyjaźniejsza. Niestety nie działa na Joomla 1.5.x.

medius
04-05-2008, 00:20
A nie prościej i szybciej zalogować się do zaplecza administracyjnego i tam pozmieniać co trzeba? :)
Już mam. Sprawa jest bardziej banalna (jommla 1.5.3) - jak się zalogujesz na froncie to edytujesz na froncie ale jak się zalogujesz na backendzie to edycja jest tylko przez panel administracyjny. A ja zawsze logowałem się przez backend. Szkoda że ktoś nie wpadł na pomysł że jak się zlogujesz w panelu to potem możesz przegladac strony niejako od frontu i edycja wtedy tez by się przydała.
Dzieki wszyskim za pomoc! :)