PDA

Zobacz pełną wersję : Community Builder - problemy



N0SFERA2
04-05-2008, 00:24
zainstalowalem ten modul na swojej stronie (joomla 1.5.2 przerobiona na polski), dogralem spolszczenie i teraz mam pytania:
1) na poczatku kiedy bawilem sie w zakladnie kont wszysko bylo ok: tworzenie kont, logowanie, zmiana hasla, ale po kilku godzinach przysiadlem znowu i przy POPRAWNYM logowaniu sie wywala komunikat "E_SESSION_TIMEOUT"
2) przy rejestracji w mailu potwierdzajacym dla uzytkownika zamiast hasla jest [PASSWORD], reszta danych jest uzupelnianych ok.
3) polskie tlumacznie jest bez polskich znakow, zarówno w panelu jak i na stronie ;/ (dodam ze pliki zgrywalem z tego forum). jak sobie z tym poradzic?

w tej chwili to chwyba wszystkie bledy jakie wylapalem.
z gory dziekuje za pomoc.

crazyluki
04-05-2008, 13:00
1. bład już zgłoszony w joomlapolis (czytaj ich forum) - będzie naprawiony w 1.2 ( tak samo jak blad w 1.0.15)
2. zobacz na treść maila potwierdzającego (jest chyba w ustawieniach CB) pewnie znaczniki są pomylone ( zobacz, bo nad password pewnie będzie login i porównaj)
3.pewnie trzeba zmienić kodowanie tlumaczenia na utf-8. gzegzolka, a w razie problemów - szukaj na forum:)

crazyluki
04-05-2008, 13:02
zresztą gdzie Ty napisałeś tego posta skoro forum dla 1.5.x jest gdzieś indziej?
pomogłem?:)

N0SFERA2
04-05-2008, 22:14
dzieki :) 1,3 juz wyjaśnione i juz wiem o co chodzi :)
jeszcze powojuje z punktem 2

a co do mojego bledu odnosnie zlego zamieszczenia tematu, na swoja obrone mam tylko to ze juz bylem padniety no i ta godzina :P wybaczcie

tlewap
06-05-2008, 20:36
dzieki :) 1,3 juz wyjaśnione i juz wiem o co chodzi :)
jeszcze powojuje z punktem 2

a co do mojego bledu odnosnie zlego zamieszczenia tematu, na swoja obrone mam tylko to ze juz bylem padniety no i ta godzina :P wybaczcie

A możesz przybliżyć jak rozwiązałeś problem???

N0SFERA2
06-05-2008, 22:37
jesli chodzi o 1) to niestety nic nie da sie zrobic puki nie powstanie nowa wersja albo patch, choc moze pomaga odwiedzenie mysql w panelu administracyjnym eftepa ;) na szczescie problem powstaje b. rzadko. mysle ze sam tez znika.
3) mozna zmienic kodowanie w pliku (o ile w necie nie ma wersji odpowiadajacej nam) za pomoca programu gzegzolka xp
http://www.gzegzolka.com/?m=hist
ew. (w ostatecznosci) w panelu administracyjnym od mysql mozna zmienic kodowanie ;)
mam nadzieje ze moja chaotyczna wypowiec pomoze :D