PDA

Zobacz pełną wersję : Z rejestracją nic się nie dzieje...



klausania
04-05-2008, 14:58
Przeszukałam forum i rozwiązania nie znalazłam. Mianowicie, postawiłam stronę na Joomla 1.0.15 Wszystko działa świetnie, jest jeden problem: rejestracja nie działa. Chodzi o to, że po wypełnieniu pól przeznaczonych do rejestracji i kliknięciu "zarejestruj" nic się nie dzieje. Użytkownik nie jest dodawany do bazy, tak jak by sie w ogóle nie zarejestrował. Zainstalowałam nawet inny komponent do rejestracji, ale to nic nie dało (com_ i mod_ Secure registration, działa bez zarzutu na innej stronie, którą niedawno postawiłam) . Co może być przyczyną tego błędu? Adres strony to: http://dc.zeb.prv.pl (Strona stoi na ynd.pl, wiem, że na darmowe hostingi nie ma co liczyć, nie miałam wyjścia w tym przypadku... Poza tym mam już postawione kilka stron z joomla na ynd.pl i nie mam problemów)

Wiem też o tym, że nie wszystkie komponenty mogą od razu działać na Joomla 1.0.15, no, ale główny-domyślny komponent rejestracji w Joomla powinien działać :] Pomijając ten, który zainstalowałam...

Z góry dziękuję za odpowiedź.

crazyluki
04-05-2008, 15:31
nie napisalas jaką masz wersje joomla ( dokladnie)
na forum o tym było. i to sporo. pobierz od nowa wydanie które jest teraz w plikowni i nadpisz wszystkie pliki. coś tam było zmienione, wcześniej był błąd:)
pozdrawiam:)

klausania
04-05-2008, 15:37
Joomla pobrałam stąd: http://joomlacode.org/gf/project/joomla/frs/?action=FrsReleaseBrowse&frs_package_id=3365
(Oficjalne wydanie Joomla!)
Jakieś 2 dni temu :D
Poszukam jeszcze raz forum, znalazłam wcześniej podobny temat ale dotyczył on Joomla 1.5.x :)

crazyluki
04-05-2008, 15:41
a zobacz tą wersję która jest u Nas. na pewno działają ( sprawdzone). Może masz jakieś kiepskie pliki językowe:) zobacz naszą wersję, bez modyfikacji tylko z pl językiem.

zobacz tutaj jest opisany taki błąd : http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=18034&highlight=1.0.15

klausania
04-05-2008, 15:44
A pliki językowe.... Joomla 1.0.15, którą pobrałam z wcześniej wymienionej strony była po angielsku (łącznie z stroną frontową) Potem pobrałam Joomla 1.0.15 PL :: polskie wydanie oficjalne i z niej wyciągłam polski plik języka, żeby nie przesyłać całej Joomli od nowa na serwer. Wgram na nowo i sprawdzę ;)Jak pisałam wcześniej- tak też zrobiłam. Po wgraniu na nowo całej Joomla, zastępując pliki rejestracja nadal jest niesprawna... Musi być inne rozwiązanie, wgranie od nowa Joomla na serwer nic nie dało.... :|

Usunęłam zbędny enter z pliku polish.php i wszystko działa jak natura chciała :D

koziol9991
12-07-2008, 14:25
fajnie by było jakbyś napisala skąd i gdzie ten enter usunełas...

klausania
13-07-2008, 11:16
Zbędny enter został usunięty z language/polish.php

Było:

DEFINE('_VALID_AZ09_USER',"Podaj poprawnie %s.
Więcej niż %d znaków zawierających się w 0-9, a-z, A-Z"); A powinno być:

DEFINE('_VALID_AZ09_USER',"Podaj poprawnie %s. Więcej niż %d znaków zawierających się w 0-9, a-z, A-Z"); (Wszystko w jednej linii)

(39 linia)

Horror
08-09-2008, 10:21
Śliczne dzięki!!!! W tym właśnie był problem.

jamartur
26-02-2009, 12:11
Chciałem po prostu podziękować. Dzięki Wam usunąłem ten błąd. Kto szuka nie błądzi :) Mimo, że tyle czasu minęło od Waszych wpisów.
Pozdrawiam i dziękuję.