PDA

Zobacz pełną wersję : Nie można zmieniać plików



CartaginaFOX
04-05-2008, 21:23
Gdy wgram jakiś styl czy komponent to potem przez FTP nic nie mogę zmieniać w plikach ... nadpisywać ani usuwać ... Czy jest jakiś sposób by to zmienić . Jakiś łatwy i wygodny sposób .


Bardzo zależy mi na tym modzie ... jednak gdy próbuję go zainstalować to pokazuje mi komunikat o złym kodowaniu pliku xml. lub jego braku ... plik jest więc co mogę zrobić by dało się wgrać tego moda .

inkos
04-05-2008, 23:43
Chyba sobie coś za bardzo wyedytowałeś tego posta bo czytajac go co prawda o godzinie 23:43 nie jestem w stanie zrozumiec o jakiego moda ci chodzi. :)

CartaginaFOX
04-05-2008, 23:51
mój błąd moja ... noja wina ... chodz mi o dwie spraw i pierwsza ...


Nie mogę nadpisywać plików komponentów i szablonów ... co zrobić by to ominąć ...


Druga sprawa to taka że potrzebuje tego moda http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/Itemid,0/func,fileinfo/id,10/ jednak podaje mi informacje o złym kodowaniu lub braku pliku XML ... co robić .

inkos
04-05-2008, 23:54
Problem pierwszy - poszukaj na forum bylo juz wiele na ten temat. Sam nie podales za wiele informacji wiec moge podpowiedziec ogolnie: zainstaluj sobie komponent typu extplorer i za jego pomoca sprawdz te pliki.

Problem drugi -> odwieczny -> kodowanie -> taki keyword (slowo kluczowe) wpisz do forumowej wyszukiwarki a znajdziesz odpowiedz.