PDA

Zobacz pełną wersję : LxMenu Pro- problem



MlodyJopek
19-04-2006, 00:17
Zainstalowałem powyższy modół tylko sprawia on drobne problemy.
Menu dzialalo niestety tylko jedno było jak to w standardzie. To nie widząc innej opcji (słaby w to jestem) kliknąłem sobie skopiuj zmieniłem nazwe i ustawiłem zeby działało z innym menu, ale wyswietlało mi dziwny komunikat ze nazwa w module nie zgadza sie z nazwą w komponencie albo jakoś tak. teraz nie jestem w stanie dokładnie napisać bo chciałem usunąć skopiowane modóły i zostawić tylko jeden ale przypadkiem usunąłem wsyztkie :( i teraz go nigdzie nie moge znaleźć w PA został tylko komponent a w trakcie próby ponownej instalacji modułu wyświetla info ze powyższy moduł jest juz zainstalowany. Jakies sugestie do obu problemów ?? zalezy mi na menu w js+dhtml bo inaczej długie wyjdzie. Niestety przykłądu nie pokaże bo jak napisałem zniknął mi całkiem moduł :(

MlodyJopek
19-04-2006, 00:26
Z ponownym zainstalowaniem juz sobie poradziłem. Tylko czy ma ktoś teraz pomysł zeby kazde z moich menu z tym połaczyć. dla mnie logicznym zdaje sie byc wyjście ze skopiowaniem tego tyle razy ile mam menu i ukrycie tych podstawowych i połacznie tego do wyświetlania opowiednich z tamtad ale przedtem taka opcja nie działała:/ No nic próbuje dalej


Upssss. Nie łaczy postów. Sorki nastepny bede edytował

aha i tak wygląda ten komunikat:


Lxmenu błąd: Typ menu w module nie odpowiada nazwie menu w komponencie!
OK juz wiem o co chodziło :] poprostu za kazdym razem jak sie dodaje nowe menu trzeba je tez wyedytowac w komponencie uhhhhh. mam nadzieje ze dalej wszytko bedzie działało

A jednak mi sie tylko zdawało ze wiem jak to zrobić jak zmieniam w komponencie to mi zmenia w tym które sie pierwsze zrobiło a w kopiach odpowiedznio wyświetla błąd albo odpowiednie menu odpowiiadajace temu z komponetu ale niedziałające :( zna ktos moze inne menu tak działąjace i tak rozbudowane albo ma moze pomysł jak to zrobić zeby działało ??

No nic zoribłem jedno duze menu i zobacze jak to wyjdzie :] mam nadzije z edobrez bo troche czasu zajeło zrobienie tego