PDA

Zobacz pełną wersję : edytowanie kolumn bloga



piopiopio
06-05-2008, 17:27
czytałem ten artykuł http://www.demo.joomla.pl/content/view/108/26/ tylko ze mam problem nie moge znaleźć opcji Rozmieszczenie tekstów w blogu ani nic podobnego w czym mógłbym zastosowac opisane zmiany
prosze o pomoc:|

zwiastun
06-05-2008, 18:01
Jedynym powodem dla którego możesz mieć kłopot jest zmiana nazwy z BLOG na PRZEGLĄD o czym pisaliśmy prezentując najnowsze polskie wydania Joomla!

inkos
06-05-2008, 18:01
To coś chyba źle szukasz. Co prawda artykuł jest już pisany jakiś czas temu ale wszystko jest aktualne. No chyba że ty masz u siebie Joomla 1.5.x ale o tym nic nam nasz wróżbita Stefano nic nie doniósł. :)

piopiopio
07-05-2008, 16:04
Mam joomle 1.0.15 ta zmiana ma poprawic wyglad frontpage podobno wystarczy zmienic parametry bloga

do rzeczy
wchodze w components nie mam frontpage znajduje sie on w content (front page manager) i tam mam tylko artykuły jakie sa na frontpage. i nie ma ustawien.

kolejna próba
menu manager->main menu-> start-> tam sa jakies opcje ale nie dotyczace układu artykułów.


ps dzieki za odpowiedzi

inkos
07-05-2008, 16:16
Mam joomle 1.0.15 ta zmiana ma poprawic wyglad frontpage podobno wystarczy zmienic parametry

Wystarczy zmienić parametry. Sprawdz dokladnie to co napisales i wszystkie dostepne w tych miejscach opcje a z pewnoscia znajdziesz co potrzebujesz :)

piopiopio
07-05-2008, 18:00
Dzieki koledzy, szukałem takiego obrazka jak było w tym artykule na demo.joomla.pl lecz czegos takeigo tam nie było, jest tylko polecenie tekstowe:), formularz

a myslałem ze mam jakas wybrakowana joomle

thx