PDA

Zobacz pełną wersję : Zakup na allegro



CartaginaFOX
08-05-2008, 00:37
Zakupiłem na allegro takie coś :

http://www.allegro.pl/item348858911_joomla_template_maker_sam_tworz_szab lony_joomla.html


Spodziewałem się potężnego edytora ... w którym stworze naprawdę duże style (na cały monitor) i z którego niczym picasso będę mógł doświadczać i tworzyć ... Za produkt zapłaciłem i czekam na paczkę pocztą polską ... zaczełem się zastanawiać czy nie dostanę tego za FREE w warezie i faktycznie ... znalazłem .
Jednak moim oczom nie ukazał się profesionalny program tylko okienko w którym wtawiam bennerek .. i jakieś dwie grafiki i to wszystko ... Czy zostałem oszukany ? czy to totalny shit ? Proszę o poradę czy mam już strzelić sobie w łeb za naiwność ???



Usunięto link (zwiastun)
Do poprawnej pracy wymaga biblioteki .NET Framework v2.0.50727 dostępnej http://download.microsoft.com/download/5/6/7/567758a3-759e-473e-bf8f-52154438565a/dotnetfx.exe

mery_master
08-05-2008, 00:44
chyba temat do zamkniecia/usuniecia.

CartaginaFOX
08-05-2008, 00:47
chyba temat do zamkniecia/usuniecia.

czemu ... proszę oo pomoc a forum jest chyba miejscem do wyrażania poglądów użytkowników ?

mery_master
08-05-2008, 00:52
poniżej podaje linka do warezu tego "tzw. cuda"

usunięto link (zwiastun)



To jest główny powód ;)

zwiastun
08-05-2008, 02:30
CartaginaFOX: Jak zapewne wiesz, jeśli dobry obywatel RP poweźmie wiadomość o przestępstwie, to ma obywatelski obowiązek złożyć odpowiednie doniesienie.

Jeśli będziesz potrzebować metr lub dwa majtkowej gumy, coby sobie strzelić, to może jakoś po znajomości załatwimy :)

Ale,
po pierwsze, już zapłaciłeś,
po drugie, bez przesady - to jednak grosze, zwłaszcza że dostaniesz na płytce jakieś pewno barachło, choć niekoniecznie

W całej historii jedno tylko: kasę dostaje cwaniak - naciągacz , a nie ktoś, dzięki komu możesz z Joomla! wyczyniać, co chcesz

kurtz
08-05-2008, 08:43
a patrząc na ofertę wspomnianego allegrowicza, widać, że poważny z niego człowiek i oferuje narzędzia pierwej sort - czy jakoś tak :D

jaks
15-05-2008, 10:56
hehe ściągnąłem to kiedyś z jakiejś strony, straszny szajs... ale z drugiej strony aż strach pomyśleć ile ludzi może coś takiego kupić.