PDA

Zobacz pełną wersję : Jobline+formularz dodania oferty+problem



BlazejW
08-05-2008, 01:42
Bardzo proszę o pomoc w następującej sprawie.
Generalnie komponent jobline 1.1.2 działa w oparciu o formularze do których przypisane są odpowiednie arkusze stylów css, zawarte w pakiecie. Jest jednak jeden formularz "dodawanie oferty pracy" (z poziomu frontendu), który nie ma własnego css'a w pakiecie komponentu i tym samym nie mam bladego pojęcia gdzie mam szukać możliwości modyfikacji - problem polega na tym, dwa pola formularza są za duże i rozjeżdżają mi cały szablon pod IE6. Pod FF też nie wygląda to najlepiej. (załącznik)
Nie ma możliwości konfiguracji tych pól w configu komponentu. Chciałbym je zmniejszyć, ale nie mam pojęcia gdzie tego szukać. Czy mógłbym prosić o jakąś wskazówkę?

.

inkos
08-05-2008, 09:53
Wskazówka: Plik jobline.html.php lub podobny (koncowka html.php) ktory jest w components\jobline\.

BlazejW
08-05-2008, 13:53
Wskazówka: Plik jobline.html.php lub podobny (koncowka html.php) ktory jest w components\jobline\.
Dziękuję - rzeczywiście to było to - wystarczyło zmniejszyć paramter ilości kolumn.

Mam jeszcze jedno pytanie - tym razem sprawa jest bardziej poważna.

W formularzu dodawania oferty pracy z poziomu frontendu, nie działa podgląd oferty oraz nie pojawia się przycisk dodaj (submit) po wypełnieniu pól. Czy ktoś może wie z czego wynika problem ?
Załączam plik jobline.html.php i preview gdzie prawdopodobnie są zdefiniowane te reguły - będę wdzięczny za pomoc w określeniu co jest nie tak.

inkos
08-05-2008, 19:46
Wskazówka: polecam kontakt z oficjalnym wsparciem tego komponentu bo coz jak nie autorzy znaja go wysmienicie. :)

BlazejW
17-05-2008, 00:22
Wskazówka: polecam kontakt z oficjalnym wsparciem tego komponentu bo coz jak nie autorzy znaja go wysmienicie. :)

Wyszło na to że dałem radę sam - mianowicie trzeba było wyłączyć edytor wysiwyg dla frontendu.
i zaczęło hulać.