PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z nowymi templatkami



tomy
08-05-2008, 22:00
Witam wszystkich,
Jestem nowym użytkownikiem Joomali, zainstalowałem wersję 1.5.1 wszystko jest ok poza jednym błędem tak sądzę. Dodaję nowe templatki do katalogu templates na ftp, wszystko odbywa się ok do momentu gdy w panelu admina chcę je podejrzeć lub zmienić bo tam ich nie mam. W chwili gdy wchodzę w menu instalatora w zakładce szablony widzę wszystkie templatki , które wrzuciłem na ftp tylko czemu nie ma ich w szablonach?. Dodatkowo w menu instalator/szablony pokazuje mi komunikat: XML Parsing Error at 21:2. Error 7: mismatched tag Czy to może mieć jakiś związek zaistniałą sytuacją?
Jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem to proszę o pomoc.

crazyluki
08-05-2008, 22:06
bardzo możliwe że templatki które wgrywasz nie są przystosowane do działania w joomla 1.5.x. wg mnie to jest powód takiego błędu:)

tomy
08-05-2008, 22:25
Wrzuciłem templatkę js_jamba dla versji 1.5 i nic to nie dało, więc nie chodzi o wersję

crazyluki
08-05-2008, 22:28
uzupełnij post o wymagane regulaminem informacje i będziemy dalej myśleć:)
pozdrawiam

waderski
09-05-2008, 11:11
Miałem kiedyś podobny problem. W moim przypadku okazało się, że serwer Apache nie miał zaimplementowanej obsługi XML. Admin załatwił to w 5 min. doinstalowując kilka bibliotek.

voyteq
06-09-2008, 19:26
witam, mam chyba podobny problem, taki zgłasza mi błąd:
XML Parsing Error at 10:293. Error 23: EntityRef: expecting ';'
a problem taki, że nie mogę do szablonu zainstalować menu (nie przypisuje menu; grafika jest) i całej tej struktury. Czy te biblioteki XML rozwiążą mój problem?
wersja 1.5.6 na serwerze az.pl