PDA

Zobacz pełną wersję : wylogowanie



Fyner
12-05-2008, 11:29
kombinowalem, kombinowalem, i jakos nie udalo mi sie wykombinowac :P
chodzi mi o wylaczenie "potwierdzania" przy wylogowaniu, teraz po nacisnieciu wyloguj w panelu uzytkownika przekierowuje nas na strode do wylogowania, a ja bym chcial aby odrazu wylogowalo... kto ma jakis pomysl?

Jola
13-05-2008, 05:18
Witam,
Twoje wyloguj w panelu użytkownika to część usermenu prowadzące do komponentu com_login - odhacz je jako nieopublikowane. Utwórz nowe jako łącze - adres URL i jako adres podaj index.php?option=logout. Teraz wylogowanie nastąpi od razu.
Pozdrawiam

Fyner
13-05-2008, 14:12
juz tak probowalem...

jest tak:
pozion dostepu - zastrzezony
zrobione na link zewnetrzny : index.php?option=logout

i jak naciskam na wyloguj to wywali mi blad 404 :/
moze czegos brakuje w tym linku ale jakos nie udalo mi sie wpasc na to czego moze brakowac

Jola
13-05-2008, 17:34
Spróbuj dopisać index.php?option=logout&Itemid= tu wpisz id menu, które utworzyłeś. Nie mam Joomli 1.5 - dlatego trochę gdybam.

Fyner
13-05-2008, 17:54
niestety tez nie. "dopisek" &Itemid=24 joomla 1.5 dodaje sama po nacisnieciu wyloguj - nawet gdy tego w linku zew. nie dopisze

Fyner
07-06-2008, 11:15
ok, moze z innej strony.... w module po zalogowaniu opkazuje sie tez button wyloguj, i wylogowuje odrazu. teraz pytanie jak to "przeniesc" zeby tak samo robil przycsk wyloguj z user menu?? kombinowalem na kilka sposobow, nawet po chamsku zastapilem caly plik i nic :/

jokerror
19-03-2009, 21:50
Napisz czy Ci sie udalo bo sam chcialbym rozwiązac ten problem :)