PDA

Zobacz pełną wersję : MyContent+zatwierdzanie artykułów przez admina



Jagna
14-05-2008, 14:42
Witam wszystkich.
Jestem tu pierwszy raz :). Joomlą zajmuję się z doskoku od 2 lat. Mam wersję 1.0.11 i na razie nie chcę jej zmieniać. Do zarządzania treścią używam komponentu myContent. I tu moje pytanie: chciałabym, aby admin dostał maila (zewnętrznego), w momencie kiedy użytkownik(na poziomie edytora BackEnd) wpisze propozycję artykułu. Udało mi się tylko osiągnąć taką informację na poczcie wewnętrznej.
Proszę o pomoc :)

inkos
14-05-2008, 14:53
Można jaśniej? Co to jest "na poziomie edytora BackEnd?

Jagna
14-05-2008, 15:03
Przepraszam:)
Użytkownik jest w grupie editors FrontEnd (nie BackEnd)

crazyluki
14-05-2008, 15:48
a tylko dopiszę że głupotą całkowitą jest pozostawanie na starej joomli!:)

Jagna
14-05-2008, 18:23
No może i jest. Czasem tylko ryzyko, że coś nie zadziała jest zbyt duże. I koszt też może być za wysoki. A czasu brakuje ... :)
Dopiszę opis sytuacji:
Użytkownik - edytor - zamieszcza artykuł. Nie prawa do publikacji, więc otrzymuje informację, że artykuł pojawi się po zatwierdzeniu go przez admina. Na wewnętrznej poczcie ( w panelu Joomli) pojawia się mail dla admina, o propozycji artykułu od użytkownika. Admin może go wtedy zatwierdzić, po czym zostaje opublikowany. Wszystko pięknie. Potrzebuję tylko, żeby mail poszedł tez na zewnętrzny mail do admina. Generalnie mail na serwisie jest dobrze skonfigurowany, bo w innych przypadkach (np. rejestracja nowego użytkownika) maile są wysyłane.
To tyle opisu. Jakieś podpowiedzi?
P.S. Krytyka jak najbardziej na miejscu crazyluki, ale ja tylko potrzebuję rozwiązania problemu :) Pozdrowienia