PDA

Zobacz pełną wersję : RSS FeeD



sorcerer
14-05-2008, 17:09
Witam.
Mam problem z owym komponętem tz.
1. Cały tekst, który z rss mi czyta jest rozwalony po całej stonie, roz************************a mi układ strony, wogóle tekst wychodzi poza strone,
2. Kodowanie częsciowo poprawilem czytając form na owy temat, ale wiekszasc krzaków zamienila sie na inne krzaki,
3. Nei zapisuje mi sie konfiguracja komponentu, jesli ktos wie co z tym zrobić lub jak sie nazywa plik, to bym sobie ręcznie poprawil.
Z góry dzięki.

inkos
14-05-2008, 19:29
REGULAMIN, regulamin, r e g u l a m i n :mad::mad::mad::mad:

sorcerer
14-05-2008, 23:40
sranie w banie! co to ma być? forum czy instytucja publiczna?

nie to abym był niemiły dla tłumu, szukam tylko odpowiedzi lub jak kto woli pomocy, kogoś kto przełknął już ten temat?

crazyluki
14-05-2008, 23:46
a przeczytałeś regulamin ? nie
a go zaakceptowałeś nim zostałeś członkiem forum. więc teraz proszę wróć i przeczytaj ten zacny regulamin.

sorcerer
15-05-2008, 00:18
Masz racje nie czytałem dokładnie! Ale sądzę, że pytanie np. :czy ktoś wie jak nazywa się plik konfiguracyjny komponentu FEED GATOR, jest jasne. Więc sądzę by nie marnować czasu użytkowników, że zbędne są komentarze z pouczeniem czytaj REGULAMIN.

crazyluki
15-05-2008, 00:33
PUNKT A Podpunkt 3
Pytanie ...powinno poruszać tylko jeden problem. Nie bójcie się zakładać kilku tematów - czasem 2 problemy w jednym temacie uniemożliwiają jego przejrzyste kontynuowanie.
i tak dalej
można by wymianiać - do czego zmierzam - opisałeś kilka problemów jakie napotkałeś. powinieneś napisać na jakim serwerze masz stronę, jaką joomlę jaki dokładnie komponent i skąd pobrany.
nie zapisywanie konfiguracji to błąd programu. Konfiguracja prawie zawsze zapisywana jest w bazie danych.
pozdrawaim

sorcerer
15-05-2008, 01:00
widzę zwróciłem twoja uwage :)

Żeby nie było serwis jest na site88.net
safemode off
komponent mam z: http://forum.joomla.pl/attachment.php?attachmentid=505&d=1179976084
Chłopaki pisali cos o kodowani więc zmieniłem!! pomogło częściowo z treścią, tytuły nadal pozostają z krzakami!

To że konfiguracja mi sie nie zapisuje, nie wiem może dystrybucja nieodpowiednia (joomla1.0.15)- założę nowy temat


radźmy Coś, widzialem na allegro serwisy z dynamiczna treścia na sprzedaż, więc sądzę skoro ktoś próbuje zarobić na tym to to nie może byćtrudne!

zwiastun
15-05-2008, 20:31
sorcerer, to jest forum publiczne i proszę, żebyś sobie wyrażonka godne może i polskiego parlamentu, ale na pewno niezbyt parlamentarne, zostawić na inne okazje. Skoro już musisz.

Konfiguracja komponentów zapisywana jest w plikach konfiguracyjnych, umieszczonych zwykle w katalogu /administrator/com_komponent/komponent.conf.php
albo
/administrator/com_komponent/conf.komponent.php
Nie mam tego komponentu pod ręką by sprawdzić, ale to nie trudne.

Krzaczki w tytułach - mogą być spowodowane różnicą między kodowaniem ustalonym w skryptach RSS-a, a kodowaniem bazy danych. Za mało info, by coś konkretnego doradzić

sorcerer
17-05-2008, 11:30
Obraziłem się, porównałeś mnie do parlamentarzystów. :cool:

Pliki znalazłem, ale krzaki mi zostały, szukam coś na forum, ale niewiele na ten temat jest.
a i sorka uniosłem sie poirytowany moją niewiedzą na owy temat:p
Jeśli masz czas mogę ci podesłać komponety, średnio mi to z tym komponentem idzie a i wiedzy adekwatnej do potrzeb brak, może ty bedziesz miał więcej szczęscia, jak coś to komponent znalazłem znalazłem na http://downloads.joomlacode.org/forummessage/1/6/0/16097/com_feedgator0.96.zip, jakiś Józek przerobił v0.96 dla joomli.1.5.3. jeśli ktoś będzie zainteresowany, używam dwóch versji dla 1.0.15. i dla 1.5.3, z góry dzięki. Pozdro