PDA

Zobacz pełną wersję : Kłopot z wyświetlaniem artykułów



DeZ
14-05-2008, 22:32
No i kolejny problem. Dodaję artykuł. Oczywiscie public. Link do niego pojawia sie w newsach i w dodatku newsboxes. Niestety po kliknięciu na link wywala komunikat "Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować." Sekcja również jest public - sprawdziłem kilka razy.
Podlinkowałem art. z menu głownego i jest ok tzn otwiera się. Zauważyłem, że linki do tego samego artykułu z menu i nowości są różne ????
Doszedł jeszcze kolejny problemik - nie mogę usunąć ani kategorii ani sekcji bo pojawia się komunikat "ponieważ są do niej przypisane artykuły". No nie są ...
Idąc dalej. Rejestrujący sie użytkownik dostaje automatem uprawnienia Registered a to za mało. Jak zmienię na Author daje sie przeglądać wszystko. Zmienianie uprawnień ręcznie może być męczące a to nie jedyny problem.
Joomla PE ta najnowsza :)
www.wtkkf.civ.pl (http://www.wtkkf.civ.pl) - szkolenia i kursy - wstęp działa. Nowości - wstęp już nie działa.
Naczytałem się troche na temat tego problemu i czarno to widzę. Interesujące, że jest on dość częsty ale jakoś nikt nie znalazł rozwiązania. Albo jeszcze na nie nie trafiłem.
A miało być tak pięknie ...

Wielcy świata Joomli HELP !!!! :)

DeZ
15-05-2008, 15:57
Na prawdę nikt nie wie co z tym zrobić ? :eek:

crazyluki
15-05-2008, 16:14
ps. chcesz porady?
przeczytaj regulamin forum. dzięki temu Twój problem zostanie szybko rozwiązany. przeczytaj i zastosuj go w swoim poscie:)

zwiastun
15-05-2008, 21:20
DeZ - sądzę, że dobrze zrobisz, jeśli
1) poprzeglądasz najpierw to, co się u mnie wyświetla w stopce
2) dasz sobie ze 3 dni (tak do poniedziałku) na wstrzymanie z zadawaniem pytań na forum.
Jesteś jeszcze na etapie wstępnego poznawania J!. A do tego są instrukcje, a nie forum.

DeZ
15-05-2008, 22:49
Poradziłem sobie metodą mocno na około (i nie chodzi o reinstal joomli). Zapewne jest lepsze rozwiazanie ale po 2 h szukania dałem sobie czas na sen :)
Na forum jest sporo tematów, pytań, odpowiedzi i nie zawsze daje się znaleźć tą właściwą. Może zamiast porad o dawaniu czasu do poniedziałku po prostu wklejcie linka do odpowiedzi na problem (a widzę, że wiecie gdzie jest) a obiecuję nie pokazywać się tu nawet do środy :)
Potem i tak nie będę miał netu do następnego poniedziałku więc odpoczniecie ode mnie :)
Jeśli chodzi o post nr 2 ten z wielkimi oczami to nie wynika on z mojego super pośpiechu (czytałem regulmin) tylko z faktu, że temat ciągnie się od chyba 2005 roku w kilkunastu lub więcej postach i w żadnym nie znalazłem rozwiązania.
Obecnie używam najnowszej Joomli PE. Z dodatków to newsboxes 1.1.1., D4J TransMenu 1.3, DOCman 1.4. Co do serwera to bladego pojęcia nie mam co w nim chodzi www.progreso.pl (http://www.progreso.pl)