PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla PE 1-0-15a problem konfiguracja -treści



jeyt
18-05-2008, 13:24
Nie działa konfigurator Joomla PE w poniższym zakresie.
Zainstalowałem Joomla PE 1-0-15a, nie chcę aby były widoczne:
Nazwa autora, Data i czas utworzenia, data i czas modyfikacji, ilość odsłon.
Zmieniłem to w panelu konfiguracja - treści; configuration.php jest : Zapisywalny i ... NIC!!! nie da sie tego usunąć.
Ponadto na stronie przy artykułach edytowanych w całości występuje także opis: "opinie: 12", tego też nie chcę, ale co ciekawe liczba tych niby opinii zwiększa się o 1 po każdym odświeżeniu strony.

Proszę o pomoc bo z tymi elementami, które nie chćą zniknąć ta wersja jest nie dla mnie, chociaż bardzo mi sie podoba.
:)
Jeyt

Zainstalowałem po raz drugi w innym miejscu i mam to samo. Nie działają ww funkcje konfiguracji. Dlaczego?
jeyt

jmick
03-07-2008, 12:55
Ja też nie potrafię konfigurować parametrów, mam puste okna, albo jakieś wpisy, ale nie wiem co i jak żeby okreslić parametry, artykułu, czy modułu. Chcę zmniejszyć ilość linków w module Nowości i nie można tego zrobić bo domyślnie jest 5

jeyt
03-07-2008, 13:24
Nie bardzo wierzę w to, że ktoś tu w tym pomoże. To jest dziwne miejsce dla "góruf" chyba.
Nie rozumiem jeszcze jednego: Dlaczego aby utworzyć nowy przycisk w menu trzeba przechodzić na język angielski. Czy to jest naprawdę niemożliwe, aby tak przetłumaczyć joomla na polski, żeby i to działało normalnie?
To także poważny mankament. A pomocy brak!

jmick
03-07-2008, 14:56
poradziłem sobie z brakiem ustawień parametrów już działa. Jak ktoś chce plik do podmiany to proszę pisać indywidualnie :)

zwiastun
04-07-2008, 00:58
A mogę poprosić o zwięzłe wyjaśnienie, o czym jest to ble ble tutaj. Bo nic nie rozumiem. A narzekanie na tłumaczenie Joomla! może u mnie spowodować co najwyżej agresywne: zrób se Waćpan lepiej!