PDA

Zobacz pełną wersję : FireBoard - polskie znaki pod IE6



BlazejW
19-05-2008, 10:25
Problem mam taki:
zainstalowany Fireboard 1.0.4 działa bez zarzutu na FF. Mam J 1.0.15 UTF wiec plik językowy przekonwertowałem na UTF-8, poprawiłem krzaczki i jest git.
Problem zaczyna się pod IE 6. Template strony jest okej, są polskie znaki etc, natomiast po wejściu na forum CAŁY template się wykrzacza. Żeby było śmieszniej, po "odświeżeniu" pojawiają się polskie znaki i jest okej, ale po przejściu do innego działu i powrocie do forum znowu wszystko się wykrzacza.
Nie mam bladego pojęcia o co cho. Problem z kodowaniem ? Ale gdzie szukać pliku który trzeba przekonwertować ? W templacie forum plik index.php jest pusty (jak zresztą wszystkie index.php w Fireboard) i dlaczego wykrzacza cały temaplate ? Jak powiedziałem pod FF jest wszytko ok.
A może zostawić to i zainstalować SMF ?

Będę wdzięczny za uwagi i sugestie.

zwiastun
19-05-2008, 11:49
Problem raczej w szablonie - spróbuj tuż za znacznikiem nagłówka wrzucić linię z tagiem definiującym kodowanie

BlazejW
19-05-2008, 15:00
Problem raczej w szablonie - spróbuj tuż za znacznikiem nagłówka wrzucić linię z tagiem definiującym kodowanie
No rzeczywiście - a myślałem, że jest okej. Linia z tagiem była nie bezpośrednio za hedem,a w drugiej linii

dzięki!

zwiastun
19-05-2008, 15:01
To nie był błąd, ale IE robi sobie jak chce!