PDA

Zobacz pełną wersję : jak tu wstawić flasha???



Sterydziomal
11-11-2005, 21:28
zrobiłem stronke i mam problem. jest logo business company, pod tym obrazek casio i pod tym poziome menu start, aktualności, projekty....... i teraz nie wiem jak zamiast zwykłych linków (tych poziomych, TAM GDZIE POSTAWIŁEM CZERWONY KRZYŻYK) wstawić animowane buttony zrobione we flashu... pytam bo cienko znam php (jeśli to jest potrzebne do wstawienia ich) z góry dzieki za helpa

stone
12-11-2005, 19:44
na flashu sie za dobrze nie znam, ale wydaje mi sie iz jezeli chcesz miec link w nim to musisz ustawic to w samym flashu a nie przy użyciu taga <a> czyli np jako obrazki w zwyklym menu. Raczej bedziesz musial cale menu wykonac w flashu

daytona
15-11-2005, 20:58
Jesli chcesz podlinkowac jakis link pod flash to mosisz zrobic to przy tworzeniu flasha.W inny sposob nie ma mozliwosci.

Sterydziomal
15-11-2005, 21:03
nie, nie to wiem :) to nie ma probljema :D chodzi mi jak wstawić w pliku index.php żeby podmienić tamto menu :]

mambol
16-11-2005, 22:04
nie, nie to wiem :) to nie ma probljema :D chodzi mi jak wstawić w pliku index.php żeby podmienić tamto menu :]

To jest prawdopodobnie Topmenu - wiec zobacz sobie w modułach pod jaką pozycją jest opublikowany. A potem normalnie - wyłącz go i w to miejsce wstaw sobie swój moduł z przyciskami.

Mlody_3
04-03-2008, 16:52
Edytuj index.php szablonu w jakimś programie np. dreamweaver i wstaw sobie te buttony obok skryptu php i będzie git :)