PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Sporticus template



SportowaRuda.pl
19-05-2008, 20:18
Witam. Mam problem z szablonem Sporticus V2. Po jego zainstalowaniu pod FF wszystko gra, pod IE natomiast strona w ogóle się nie ładuje. Nie można nawiązać połączenia. Problem tkwi w tym szablonie, przełączając na inny jest ok! Proszę o pomoc, ten szablon musi zostać!!!

kurtz
19-05-2008, 20:21
w pobieralni RT masz paczkę ze aktualizacja własnie dla IE.

SportowaRuda.pl
19-05-2008, 20:27
w pobieralni RT masz paczkę ze aktualizacja własnie dla IE.

Możesz mi to wskazać bo nie potrafię znaleźć..

kurtz
19-05-2008, 20:31
wchodzisz na www.rockettheme.com, logujesz sie danymi jakie dostałeś po kupieniu licencji, po zalogowaniu pojawia ci sie nowy odnoscnik menu - club templates, wchodzisz tam, wybierasz znowu club templates - to u góry bo te poniżej to rocketlabs i tam szukasz swojego sporticusa, pobierasz co chcesz pobrać no i logout.

SportowaRuda.pl
19-05-2008, 22:13
Nie chodzi na najnowszej wersji templatki...

kurtz
19-05-2008, 22:46
ja tak na prawdę nie wiem co tam robisz. nie wiem jaka joomla! nie wiem czy templatke pobrałeś do 1.0.x czy do 1.5.x. i nie wiem co na czym instalujesz.

zaraz po zalogowaniu sie jesteś przekierowany do forum gdzie masz komunikat o załączonej łatce - eliminujacej błędy w IE - do każdej templatki.

wszystkie nowe paczki maja pliki uaktualnione. dla starych już zainstalowanych jest folder z'rar'owany do nadpisania.

serio, komunikaty, które wrzucasz nic nie znaczą, bo ich praktycznie nie ma. nic dla mnie nie znaczy [i dla nikogo też, że ci cos działa pod FF a pod IE nie].

jeżeli żadna z moich podpowiedzi nie skutkuje, zakładając, że robisz wszystko prawidłowo - pisz na forum wsparcia w temacie dotyczącym sporticusa.