PDA

Zobacz pełną wersję : Odpalanie linkow bloga w innym szablonie



dexpablo
21-04-2006, 00:54
Witam. Ogromne dzieki za wczesniejsza pomoc.
Mam jednak jeszcze jeden problem.

Jezeli ustawie domyslny szablon, a potem dam szablon przyisany na link do menu na ktorym jest Blog artykulow, to po kliknieciu na wiecej lub na tytul newsa, ten ostatni odpala sie w tym przypisanym sablonie, zamiast w domyslnym.. co powoduje balagan ;/

Moze ktos wie jak to obejsc.
Dziekuje z gory
Pozdrawiam

stone
24-04-2006, 07:47
Możesz dac link do strony z problemem?

zwiastun
24-04-2006, 10:15
Może ktoś ma inne doświadczenia, moje są takie, że szablony alternatywne zamiast domyślnych najczęściej na kolejnych stronach (jak w tym przypadku) sprawiają takie własnie problemy.
Poczekaj, może ktoś rozwiązał problem.

dexpablo
24-04-2006, 21:42
Witam
Dziekuje za zainteresowanie.

Niestety nie moge dac aktualnie odnosnika do problemu, poniewaz szablon wlaczam w nocy kiedy na nim pracuje, odcinajac site od swiata, a potem spowrotem przywracam do lask stary poki nie dopracuje nowego.

Pojawilo sie jednak pewne ale od kad napisalem mojego posta.
Zupelnie nie wiem jak - ale zaczelo dzialac jak nalezy.. czyli po wywolaniu bloga z menu na ktorym podpiety jest szablon inny niz domyslny, to po kliknieciu w link news odpala sie juz w domyslnym - ale jak to sie tak zrobilo? Nie mam pojecia? Poprzemienialem jednak na stary szablon wsyzstko i nie probowalem robic tego ponownie. Jezeli jednak uda mi sie ten myk jeszcze raz - opisze co i jak.

Pozdrawiam

dexpablo
24-04-2006, 22:44
Dobra... zglupialem...... Nie wiem jak to wtedy sie zrobilo:confused: :confused: :confused:
Nie dziala :/ niepotrzebnie usunelm ten dzialajacy link menu :mad:

dexpablo
29-04-2006, 11:13
:D NO! Rozwiazalem problem. Okazalo sie to dosyc proste.....

Wystarczylo utworzyc nowy link w menu do ktorego takze byl podpiety blog.. tyle ze juz z domyslnym szablonem. To rozwiazalo problem.

Teraz jak klikne w odnosnik do calosci artykulu na blogu podpietym do innego szablonu.. to odpala sie on juz w domyslnym tak jak powinien.

Wiec zrobilem sobie link - nasz dziennki i podpielem go pod start.

Mam nadzieje ze komus sie przyda ta informacja
Pozdrawiam