PDA

Zobacz pełną wersję : problem z wczytywaniem plików



kalamaka
22-05-2008, 16:21
witam
mam problem z wczytywaniem plików do biblioteki mediów, mianowicie po wybraniu odpowiedniego pliku- zdjęcia/ pojemność ok 40 kb/ i próbie jego wczytania pojawia się komunikat że wczytanie pliku nieudane!
zaznaczam że wcześniej już wczytywałem do tego katalogu zdjęcia, wszystkie katalogi można zapisywać, ale pare tygodni nic niewczytywałem...
spotkał się ktoś już z takim problemem?

crazyluki
22-05-2008, 16:29
jaki serwer ? jaka joomla? czy chmody na katalogi są poprawne ?
czy safe mode = on ?
jaki hosting ? czy czasem coś nie było ostatnio zmieniane ?
pozdrawiam

kalamaka
22-05-2008, 16:48
jaki serwer ? jaka joomla? czy chmody na katalogi są poprawne ?
czy safe mode = on ?
jaki hosting ? czy czasem coś nie było ostatnio zmieniane ?
pozdrawiam
serwer activ24, joomla 1,0,11 chmody mam poprawne bo zapisywałem ostatnio a potem nic nie zmieniałem, a safe mode mam na off

crazyluki
22-05-2008, 16:54
okej.
to zacznij od aktualizacji joomla.

kalamaka
22-05-2008, 17:01
innego wyjścia niema? niejestem zbyt biegły w tych sprawach ale czy da się już stworzony, działający serwis www przenieś bez tworzenia wszystkiego od początku?
pozdrawiam

kalamaka
22-05-2008, 17:06
Warning: unlink(/virtual/pl/domena/images/stories/zdjecia/druzyna.jpg) [function.unlink (http://www.ospwielowies.pl/administrator/function.unlink)]: Permission denied in /virtual/pl/domena/administrator/components/com_media/admin.media.php on line 97
może to coś pomoże, mianowicie jeżeli chcę usunąć zdjęcie z katalogu to pojawia się taki komunikat jak wyżwej...

function dirup(){ var urlquery=frames['imgManager'].location.search.substring(1); var curdir= urlquery.substring(urlquery.indexOf('listdir=')+8) ; var listdir=curdir.substring(0,curdir.lastIndexOf('/')); frames['imgManager'].location.href='index3.php?option=com_media&task=list&listdir=' + listdir; } function goUpDir() { var selection = document.forms[0].dirPath; var dir = selection.options[selection.selectedIndex].value; frames['imgManager'].location.href='index3.php?option=com_media&task=list&listdir=' + dir; }

inkos
23-05-2008, 20:39
czy da się już stworzony, działający serwis www przenieś bez tworzenia wszystkiego od początku?
Tak da się. Wymaga to opanowania kilku podstawowych spraw ale jest wykonalne dla kogoś kto już trochę więcej wie na temat Joomla. Jeśli masz z tym problem to daj zlecenie. Lepiej jednak bedzie jesli sam wezmiesz sie za aktualizacje. Jak widac po postach na forum nie jest to az takie trudne. ;)