PDA

Zobacz pełną wersję : SwMenuPro



leppard
23-05-2008, 09:20
Witam wszystkich!
Mam następujący problem, czy jest możliwośc by komponent był ustawiony w pozycji tak, by przeglądarki tj Firefox, Opera widziały go nie przysłoniętego innymi elementami ?
Zobaczcie do załącznika, tam gdzie zaczyna się kolejny moduł czyli right, menu z SW jest zasłonięte. Próbowałem pozmieniac w CSS, ale to nadal nic nie dało...
Proszę o wszelkie propozycje rozwiązania tego problemu...
PS. Czy istnieje w pliku CSS przeniesienie pozycji right troche niżej ? ja wiem jak to tam znaleźc, ale po prostu jakkolwiek bym nie kombinował to w CSS nie potrafie tego obniżyc, tak by automatycznie te menu było do konca prawej strony i nic nie stało mu na drodze.
Dziękuje!

crazyluki
23-05-2008, 09:35
wklej elementy swojego szablonu (index.php i template_css.css) to ktoś Ci szybciej pomoże. Wróżka śpi i nie ma jak zgadnąć jak Ci pomóc;)

leppard
23-05-2008, 09:46
wklej elementy swojego szablonu (index.php i template_css.css) to ktoś Ci szybciej pomoże. Wróżka śpi i nie ma jak zgadnąć jak Ci pomóc;)
hehe, korzystam z szablonu ja_rochea, pliki css i template w załączniku, bo są za duże na kod
dziękuje bardzo!

crazyluki
23-05-2008, 10:16
a czy nie lepiej zglosic sie do joomlart ?
oni chętnie poprawki nanoszą.

leppard
23-05-2008, 13:57
Pewnie, z tym że aby byc czlonkiem i uczestniczyc w foum joomlart należy zapłacic za konto members.... :/
Stąd prosiłbym o poradzenie mi stąd :(

inkos
23-05-2008, 19:54
Pewnie, z tym że aby byc czlonkiem i uczestniczyc w foum joomlart należy zapłacic za konto members.... :/
Stąd prosiłbym o poradzenie mi stąd :(
Czyli nie jesteś członkiem joomlaart ale jakimś cudem masz ich templatke i jeszcze chcesz aby Ci ktoś pomógł w przerabianiu. :mad::mad::mad:

crazyluki
25-05-2008, 18:16
da da da :D
dziękuje, koniec tematu.

piratom - nie