PDA

Zobacz pełną wersję : problem z lightbox po aktualizacji



koszarki
23-05-2008, 17:51
Witam mam kolejny problem po aktualizacji joomli z wersji 1.0.13-utf do 1.0.15 problem polega na tym ze nie dziala mi wyswietlanie zdjec w lightbox.

Slyszalem ze moze to byc wina templatki ale przed aktualizacja wszystko bylo dobrze, powiem jeszcze ze aktualizacji dokonalem poprzez nadpisanie wszystkich plikow z wersji 1.0.15.

Tak konkretniej to problem ten wystepuje w PonyGallery i w komponencie Alberghi po kliknieciu w zdjecie pojawia sie biala ramka ale tlo sie nie przyciemnia i nie pojawia sie zdjecie! w lewym dolnym rogu przegladarki wyskakuje tekst "blad na stronie" lightbox nie dziala w zadnej przegladarce.

Moze ktos mial podobny problem, szukalem na forum ale nic nie znalazlem!!!

koszarki
24-05-2008, 00:15
Udalo mi sie znalezc blad! Problem nie tkwil w aktualizacji, okazalo sie ze modul ktory zainstalowalem juz po aktualizacji powodowal ten blad!

Swoja droga moze ktos wie dlaczego tak sie stalo? Modul ktory powodowal blad to modol NewsFlash pokazuje artykuly z sekcji "w skrocie" jezeli jest on wyswietlany na stronie to nie dziala "lightbox"

mial ktos cos takiego, albo wie gdzie tkwi konflikt?

Retrov
11-11-2008, 19:21
Wiem, że odkopuję temat, ale może komuś na przyszłość się przyda. Potwierdzam to co napisał "koszarki" - dziś właśnie zaliczyłem podobny problem. W moim wypadku "zacięcie się" lightboxa w Ponygallery powodował moduł Shoutboxu. Rozwiązaniem okazało się przypisanie tego modułu tylko do strony głównej - Lightbox na stronach galerii zaczął po tej operacji działać poprawnie. Może ktoś wie czemu takie sytuacje mają miejsce? Ja nie mam pojęcia...