PDA

Zobacz pełną wersję : Newsy i ukrycie tekstu



STxPawlo
24-05-2008, 00:11
Jest może możliwość w pisaniu newsa na Joomli, że np. napiszę coś w Przedmowa: (wymagany) i tam jakiś tekst, który będzie tylko tam widoczny, a po kliknięciu na "czytaj całość" i wyświetleniu mi się dodatkowo Tekst główny: (opcjonalny) zniknięciu owego tekstu? Chodzi oto, że chce dać w newsie informację, że dalsza część newsa można przeczytać po kliknięciu na czytaj całość, a jak już ktoś na to kliknie to nie będzie już wyświetlało tej informacji. Z góry dzięki za pomoc.

inkos
24-05-2008, 11:56
Jest może możliwość w pisaniu newsa na Joomli, że np. napiszę coś w Przedmowa: (wymagany) i tam jakiś tekst, który będzie tylko tam widoczny, a po kliknięciu na "czytaj całość" i wyświetleniu mi się dodatkowo Tekst główny: (opcjonalny) zniknięciu owego tekstu? Chodzi oto, że chce dać w newsie informację, że dalsza część newsa można przeczytać po kliknięciu na czytaj całość, a jak już ktoś na to kliknie to nie będzie już wyświetlało tej informacji. Z góry dzięki za pomoc.
Wskazówka: W pliku językowym zmień "czytaj" na "Dalszą część newsa można przeczytać po kliknięciu tutaj". I po sprawie. ;)

STxPawlo
24-05-2008, 13:29
owszem można i tak... ale nie widzę jakoś aż tak dużego URL'a ^^ brzydko to się będzie prezentować ;/

lukaz
24-05-2008, 14:24
widziałem kiedyś taki dodatek, ale nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywa. Na joomla.pl był do ściągnięcia. jak znajdę to dam linka


EDIT: http://www.joomla.pl/index.php/index.php/component/option,com_docman/task,doc_details/gid,475/Itemid,66/