PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z PDF pod IE



sylwekb
21-04-2006, 16:49
Pod IE nie wyświetlają się PDF-y, po kliknięciu w ikonkę PDF pojawia się biała strona, natomiast pod Firefox działa prawidłowo. Czy ktoś już miał taki problem? Czym to może być spowodowane?

magic
21-04-2006, 17:04
A plugin Adobe A. Reader masz w IE zamontowany / działający poprawnie ?

sylwekb
21-04-2006, 17:53
W programach mam Acrobat Reader 5,1, jeszcze oprócz tego instaluje się jakiś plugin dp IE? Szukałem w opcjach IE i w pomocy, nie piszą tam o plug inach. Zresztą zawsze mi się otwierały tylko w Joomla pod IE nie chce się otwierać niby coś próbuje potem zaraz pojawia się biała strona. Pod Firefox działa super

magic
21-04-2006, 18:58
Sorry za nazewnictwo ...
Kiedyś to się nazywała wtyczka, teraz Acrobat instaluje sobie w systemie kontrolkę ActiveX o nazwie AcroIEHelper.ocx ;)
Jeśli ci się prawidłowo otwierają PDF z innych stron - to przyczyna jest gdzie indziej ...
Być może w ustawieniach hosta.
Jaki URL pojawia się w takim "pustym" oknie?
Podgladałeś źródło tego "pustego" dokumentu?

demolek
08-05-2006, 00:26
Jaki URL pojawia się w takim "pustym" oknie?

ja mam taki:
http://demolek.webd.pl/emapa/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=31
i jeżeli klikne odśwież to wszystko wraca do normy i jest ok.
nie stety źródła strony bez odswierz nie da sie odczytać.:(

i może ktoś wie czy jest juz pdf z polskimi czcionkami który zamieszcza także grafikę !!! na dokumencie pdf wygenerowanym z artykułu [miałem kiedyś takiego tyle że krzaczki nie dały się wyplenić].

zwiastun
08-05-2006, 01:40
i może ktoś wie czy jest juz pdf z polskimi czcionkami który zamieszcza także grafikę !!! na dokumencie pdf wygenerowanym z artykułu [miałem kiedyś takiego tyle że krzaczki nie dały się wyplenić].
hak do pdfa od dawna leży w plikowni (może to i ten, co go kiedyś miałeś). Natomiast na pewno nie będzie to rozwiązanie włączane do oficjalnej polskiej dystrybucji Joomla.

niama
25-05-2006, 12:07
Witam,
mam podobny problem z wyświetlaniem białej strony pdf ... Może ktoś znalazł już rozwiązanie tego problemu? Albo jakie ustawienie php nalezy wpisac w pliku .htacess żeby wyświetlał się wygenerowany dokument pdf od razu, a nie po odswiezeniu?
Pozdrawiam

stone
25-05-2006, 22:40
Czy zastosowałeś się do tego co Zwiastun napisał powyżej?

niama
29-05-2006, 16:18
Zastosowałam, jesnak ja nie mam krzaczków, a pusta okienko z pustą strona, dopiero po ponownym odswieźeniu strona się pojawia. Nikt jendka nie będzie wpadal na pomysł, że jak klika ikonke pdf, to najpierw ma biała strone, a tekst pojawi mu sie po ponownym kliknieciu i oświeżeniu strony ....