PDA

Zobacz pełną wersję : Pony Gallery ML problem z widokiem kategorii w panelu uzytkownika



on2wheelsevil
25-05-2008, 17:44
Witam!
Mam taki problem.
Na stronie w Panelu uzytkownika nie widac kategorii. Problem pojawia sie tylko przy dodawaniu zdjec. Z poziomu administratora moge dodawac zdjecia ale z poziomu uzytkownika juz tego robic nie moge ( nie widzi kategorii ). W czym jest problem?

KYCu
25-05-2008, 18:06
Witaj
W ustawieniach PonyGallery wejdz w 'prawa dostępu uzytkownika' i "Wybierz z listy kategorii jedną lub kilka do których użytkownicy będą mogli wczytywać obrazy"
Jeżeli z galerii korzystasz sam, możesz tam też wybrać opcję 'Wymagana akceptacja admina: Nie'

on2wheelsevil
25-05-2008, 18:56
Witaj
W ustawieniach PonyGallery wejdz w 'prawa dostępu uzytkownika' i "Wybierz z listy kategorii jedną lub kilka do których użytkownicy będą mogli wczytywać obrazy"
Jeżeli z galerii korzystasz sam, możesz tam też wybrać opcję 'Wymagana akceptacja admina: Nie'

Wszystko jest tak poustawiane, problem nie zniknal... byc moze nie widzi czegos w kodzie tylko nie mam pojecia gdzie tego szukac

KYCu
25-05-2008, 19:00
ale jakieś kategorie dodałeś? :P

on2wheelsevil
25-05-2008, 19:47
tak, kategorie sa dodane normalnie, opublikowane, zdjecie mozna dodawac z panelu administracyjnego bez problemu, problem jest tylko wtedy jezeli chce to zrobic ze strony

inkos
26-05-2008, 14:50
Utwórz takiego usera ktory bedzie mogl dodawac pliki i podaj nam dane.

on2wheelsevil
27-05-2008, 13:31
Utwórz takiego usera ktory bedzie mogl dodawac pliki i podaj nam dane.

wrzuce na priva

inkos
27-05-2008, 14:57
W skrócie:
A - zle wstawiony link do galerii w menu głównym Twojej witryny - powinno być
index.php?option=com_ponygallery&Itemid=26
a nie jakieś
undefinied itp
B - zastosuj się do rad KYCu z jego pierwszego posta gdyz w chwili obecnej nie masz ustawionych kategorii do ktorych mozna dodawac.
C - Skąd masz taki ładny szablon zaplecza - przez przypadek zapędziłem się tam i zobaczyłem ładne okienko logowania? ;)
D - lektura pomoc.joomla.pl i demo.joomla.pl jest wskazana. Musisz opanować podstawy.

KYCu
27-05-2008, 23:44
zastosuj się do rad KYCa
taki mały off, moj nick można odmieniać :P