PDA

Zobacz pełną wersję : Plikownia



MusicInMe
26-05-2008, 14:09
Witam.

Ponieważ temat dotyczy działu DOWNLOAD, chociaż nie jest związany z konkretnym modułem (nie zadowala mnie sposób wyświetlania info przy pomocy DocMan i Remository - dostęp do nich wydaje się być osiągalny z pozycji w menu a nie np. z zawartości artykułu) postanowiłem umieścić go tutaj.
Czy jest możliwość utworzenia działu z plikami do pobrani z poziomu artykułu?
Na przykład po wybraniu z menu kategorii programy powinno pokazać się okno z ogólnymi opisami dostępnych plików w danej kategorii. Następnie kliknięcie na daną pozycję wywołuje pobieranie pliku. Na zasadzie Zasoby na www.joomla.pl.

ps.
Mam nadzieję, że tym razem zostanę zrozumiany.

inkos
26-05-2008, 14:14
Mam nadzieję, że tym razem zostanę zrozumiany.
Przykro mi ale mi się to nie udało. :) Napisz dokładniej o co ci chodzi.

MusicInMe
26-05-2008, 14:33
Oke.
Topmenu wygląda tak:

Start Plikownia Coś-tam-jeszcze

W plikowni znajdują się kolejne pozycje:

Programy Dokumenty Coś-tam-jeszcze

Chciałbym, aby po "wejściu" w plikownię, wyświetliła się informacja o zawartości, czyli w/w Programy, Dokumenty, Coś-tam-jeszcze i tak dalej aż do momentu pobierania pliku (oczywiście pobieranie tylko po rejestracji w serwisie).
Być może nie potrafię obsłużyć wbudowanych modułów, o których wspomniałem w pierwszym poście. W każdym razie, gdy próbuję wstawić np DocMan jako komponent w pozycji menu, czyli bezpośrednio w plikowni, to otweira mi się okno wyświetlające wszystkie możliwe pliki do pobrania.

inkos
26-05-2008, 14:49
Dalej za bardzo nie ruzmiem o co ci chodzi? ;) Nie wiem też jak jest z docmanem ale sprawdz sobie czy przypadkiem remository nie spelnia Twoich oczekiwań. Jeśli nie to napisz jeszcze raz swojego posta ale z podaniem linka do strony albo screenami.